جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاکید امام جمعه کرج بر جلوگیری از بد حجابی

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
تاکید امام جمعه کرج بر جلوگیری از بد حجابی

دانش روز: نماینده ولی فقیه درالبرز و امام جمعه کرج گفت: اساسی ترین برنامه ای که در دهه کرامت در این استان باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد، مسئله حجاب و جلوگیری از بدحجابی است

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلامˈمحسن کازرونیˈروز سه شنبه در برگزاری دهه کرامت افزود: به کارگیری استادان و نخبگان حوزه های علمیه دراطلاع رسانی و سخنرانی در خصوص الگوگیری از کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) باید مورد تاکید قرار گیرد.

وی اضافه کرد: دستگاه ها از موازی کاری بپرهیزند و با محور قرار دادن برنامه هایی که از طرف دبیر جشنواره دهه کرامت مطرح شده را مد نظر قرار دهند.

کازرونی با بیان اهمیت ظرفیتهای فرهنگی از صدا و سیما خواست در ساخت فیلم های فرهنگی با جاذبه های دینی تلاش و همت مضاعفی به خرج دهند.

در این جلسه تقدیر نامه دبیر جشنواره دهه کرامت توسط حجت الاسلام و المسمین کازرونی به نمایندگان آموزش و پرورش، اداره اوقاف و امور خیریه، امور بانوان استانداری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان و ورزش و جوانان این استان داده شد و از آنان بخاطر توجه ویژه به دهه کرامت قدردانی به عمل آمد.

دهه کرامت دهه اول ماه ذی العقده، در شهریور ماه سال جاری است، که با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) پایان می یابد.

منبع:ایرنا

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲
کد خبر : 54783
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »