چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تالیف کتاب فارسی دوره انتقال سواد آموزی کشور در استان فارس

danesheroz1 بهمن ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
تالیف کتاب فارسی دوره انتقال سواد آموزی کشور در استان فارس

دانش روز: مدیر پژوهش و تولید محتوای آموزشی سازمان سوادآموزی کشور از تشکیل کارگروه اعتبار بخشی کتاب فارسی دوره انتقال در شیراز خبر داد

به گزارش دانش روز، کارگروه اعتبار بخشی کتاب فارسی دوره انتقال که توسط معاونت سوادآموزی فارس تالیف شده بود، در مجتمع فرهنگی آموزشی فرهنگیان فارس برگزار گردید.

 مدیر پژوهش و تولید محتوای آموزشی سازمان سوادآموزی کشور که در راس هیئتی به شیراز سفر کردند،گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه محتوای آموزشی در توسعه و تعمیق یادگیری مخاطبان، ضرورت دارد تا از نظرات ارزشمند صاحب نظران در این زمینه استفاده کرده و به کار ببریم.

 محمد نوایی در ادامه جلسه ادامه داد: از آنجایی که کتاب فارسی دوره انتقال سوادآموزی توسط معاونت سوادآموزی فارس تالیف شده است، ضمن قدردانی از زحمات آنان در تالیف این کتاب ارزشمند، با همفکری و تبادل نظر اعضا و استفاده از دیدگاه سایر استانها، کتاب فارسی دوره انتقال نهایی سازی گردید.

 لازم به ذکر است که سرپرست گروه تالیف کتاب فارسی دوره انتقال بر عهده آقای یحیی گوهریان، رئیس اداره سوادآموزی معاونت سوادآموزی فارس می باشد که تمامی مولفین در این جلسه حضور داشتند و با ارائه پیشنهادات سازنده در این کارگروه، به نهایی سازی آن کمک شایانی نمودند.

گفتنی است که کتاب مذکور جهت تدریس به سایر استانهای کشور ارسال گردیده و مورد استفاده سوادآموزان دوره انتقال قرار گرفته است.

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۰
کد خبر : 91180
بازدیدها: 263

پاسخی بگذارید »