پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاسیس مدرسه فتنه در تهران!

danesheroz1 اسفند ۲, ۱۳۹۲ ۰
تاسیس مدرسه فتنه در تهران!

دانش روز: می گویند همیشه راست بگویید اما هر راستی همیشه گفتنی نیست

به گزارش دانش روز، تفسیر این جمله در عرصه رسانه البته با تبصره هایی همراه است که می کوشیم با حسن استفاده از همان تبصره ها، برخی خبرهایی که همیشه گفتنی نیستند را هر هفته، ظهرهای آدینه، به اطلاع مخاطبان برسانیم.

و اینک بسته خبری ظهر آدینه دوم اسفندماه ۱۳۹۲ “خیبرآنلاین”:

* در دیداری که اخیرا میان برخی علمای اهل سنت و یکی از مراجع تقلید قم صورت گرفت، نکات جالبی مطرح شد. در این دیدار که با هماهنگی یک وزارتخانه حساس برنامه ریزی شده بود، علمای اهل سنت از این مرجع تقلید درخواست اهدای زمین در شهر قم را داشتند که با پاسخ هوشمندانه ایشان روبرو شدند. این مرجع بزرگوار در برابر این درخواست اینگونه پاسخ داده: اگر شما در مکه مکرمه به ما ۲۵ متر زمین بدهید، من در قم به شما ۵۰ متر خواهم داد.

* یکی از سران فتنه به فکر تاسیس مدرسه در تهران و برخی کلانشهرها افتاده است. محمد خاتمی تحت لوای بنیاد باران درصدد است تا نسبت به تاسیس مدرسه اقدام کند. تاسیس مدرسه توسط افراد و جریانات سیاسی در حال تبدیل به یک رویه است. به عنوان نمونه حجاریان با راه اندازی مدارس زنجیره ای سلام در این بخش فعالیت چشمگیری دارد.

* فشارها برای معرفی افراد مختلف جهت جانشینی ضرغامی در صداوسیما اوج گرفته است. درحالی که تا خردادماه ۹۳ در این زمینه تغییری ایجاد نخواهد شد، اما ظاهرا برخی گروه های فشار حامی دولت از مدتها قبل برای نفوذ در رسانه ملی و انتخاب فردی همسو با آنها به عنوان رییس صداوسیما، فشارهای خود را آغاز کرده اند. آخرین برآوردها در این زمینه ها حاکی است که برخلاف اسامی مختلفی که این روزها اعلام می شود، احتمال تمدید ماموریت ضرغامی برای دوره ای دیگر محتمل است.

* بحث و جدل راجع به سبد کالا و توزیع آن همچنان ادامه دارد به نحوی که اخیرا، یکی از اعضای کابینه گفته است: دولت قبل را به خاطر توزیع سیب زمینی بین مردم پوپولیسم گفتیم در حالی که خود ما در حال توزیع تخم مرغ هستیم در حالی که چگونگی توزیع آن را هم بلد نیستیم!

* در ادامه پروژه آیت الله سازی جهت انتخابات مجلس خبرگان، در قم سه حلقه شکل گرفته است که توسط “ع.ی” (فرد امنیتی سابق و پرحاشیه این روزها) و “ح.خ” مدیریت می شود. وظیفه حلقه نخست مرجع سازی و برجسته کردن افراد مدنظر است. حلقه دوم در ابعاد سیاسی مشغول به کار شده است و حلقه سوم به فعالیت های اجرایی و عملیاتی می پردازد. بیت منتظری، مجمع محققین و مدرسین، موسسه فهیم، سید سراج الدین موسوی، برخی افراد شاخص مجمع روحانیون و یکی از چهره های اجرایی جدید این استان وابسته به “ح.خ” در این پروژه مشارکت دارند.

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۹
کد خبر : 94625
بازدیدها: 382

پاسخی بگذارید »