جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تازه‌ترین قیمت سیم‌کارت در بازار

danesheroz7 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
تازه‌ترین قیمت سیم‌کارت در بازار

دانش روز:ذری بر بازار سیم‌کارت گویای آن است که قیمت انواع سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول همچنان در حال افزایش است و در این میان قیمت سیم کارت کد ۱ از دو میلیون تومان هم گذشته است

به گزارش خبرنگار اقتصادی دانش روز، این روزها قیمت سیم کارت کد ۱ همراه اول به بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و هر سیم کارت کد ۲ بالای یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

همچنین سیم کارت کد ۳ در صورتی که بتوان خط صفر و کار نکرده آن را در بازار پیدا کرد، حداقل یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان قیمت دارد و برای کد ۳ کارکرده نیز حداقل باید ۸۰۰ هزار تومان هزینه کرد.

سیم‌کارت‌های کد ۴ درصورت صفر بودن بالای ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارند و سیم کارت کارکرده این کد نیز با قیمتی بیش از ۶۵۰ هزار تومان به فروش می رسد.

سیم‌کارت کد ۵ و ۶ این روزها به ترتیب بالای ۶۰۰ و۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسند و در صورت صفر بودن حداقل ۷۰۰ هزار تومان قیمت خواهند داشت.

سیم‌کارت های کد ۷ نیز در صورت صفر بودن با قیمت بالای ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و سیم کارت کارکرده این کد نیز حداقل ۳۵۰هزار تومان قیمت دارد.

همچنین سیم کارت های کد ۸ را می توان با قیمتی بالغ بر ۳۰۰هزار تومان خریداری کرد که البته این قیمت در صورت صفر بودن سیم از ۳۵۰ هزار تومان نیز می گذرد.

گفته می‌شود این روزها به غیر از خط‌های کد ۷ و ۸ خرید سیم کارت صفر سایر کدها در بازار کمتر دیده می‌شود و دلیل افزایش دائمی قیمت سیم کارت در بازار عدم ارائه و ناهماهنگی عرضه و تقاضا است.

بنا بر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت، این روزها سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که با کد ۹۱۹ شروع می‌شود، در بازار بسیار کم شده‌ و جای آن‌ها را سیم‌کارت‌های ۹۱۰ که با قیمتی بالغ بر ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شوند، پر کرده است.

قیمت هر سیم کارت ایرانسل اعتباری هم در بازار پنج هزار تومان است و سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل با قیمتی بالای ۲۵ هزار تومان و سیم کارت‌های دائمی آن حدود ۱۲۵ هزار تومان به فروش می‌رسند.

ایسنا

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۵
کد خبر : 33127
بازدیدها: 133

پاسخی بگذارید »