شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاریکی سلول عاقبت تجاوز به پسر دانش آموز

danesh خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ ۰
تاریکی سلول عاقبت تجاوز به پسر دانش آموز

دانش روز: خانم جنیفر کاسول ۲۹ ساله معلم اکلاهامایی، به اتهام تجاوز به دانش اموز خود؛ محاکمه خواهد شد

به گزارش دانش روز، پلیس این معلم را بعد از گزارش پدر نوجوان پانزده ساله، در اتاق هتلی در می سی سی پی دستگیر شد.

 این پدر که پسر پانزده ساله اش بارها توسط معلم زبان خود مورد سواستفاده قرار گرفته از مدیر دبیرستان هالیز  شکایت کرد؛ او مدعی شد که انها تلاش کردند به سر پوش گذاشتن این رفتار بیشرمانه معلمشان.

 در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که “جنیفر کاسول” که بعد از ازدواج نامش به جنیفر سکستون تغییر یافت با دانش اموز خود که نام برده نشد ،در کلاس درس ،ماشین و در خانه اش رابطه نامشروع داشته است.

 این خانم همچنین ۶۵۰ مایل به تعقیب قربانی  خود که برای دیدار با مادرش به می سی سی پی میرفت، پرداخت. این متهم در مصاحبه خود با دکتر فیل گفت:من اولین رابطه خود را با او(پسر قربانی) در اپریل ۲۰۱۴ به اصرار خودش داشتم.

 او در ادامه افزو: بعد از آن در حالیکه ترسیده بودم، باورم نمیشد که  یک همچین کاری کردم .

 جنیفر در اداره پلیس گفت:وقتی زمزمه هایی در مورد این روابط ناجور با دانش آموزم در مدرسه شایع شد سریعا استفا دادم وسپس او (دانش اموز)را در خانه اش ملاقات میکردم.

 او ادامه داد:من که حدود ۱۰سال است که با همسر خود رابطه عاطفی خوبی ندارم از وقت گذراندن با دانش اموزم لذت میبردم زیرا در طول زمانی که من در خانه مشترک او با پدرش بودم او بسیار به من توجه میکرد.

 وقتی پدر از آمدن معلم پسرش به خانه،(زمانی که او سر کار بود)مطلع شد، تصمیم گرفت پسرش را نزد مادرش در می سی سی پی بفرستد.اما حتی در انجا نیز این زن رابطه اش را قطع نکرد.

این معلم متهم به تجاوز و ایجاد مرکز فساد، در حال وقت گذراندن با قربانی اش  در اتاق هتل دستگیر شد.

 وی در دفاع از خود گفت: من یک فاسد نیستم و به کسی اسیب نرساندم و کسی را تهدید نکرده ام،من هیچ کاری را به اجبار نکردم و یک متجاوز نیستم .او که در اگوست محاکمه خواهد شد،‌ احتمالا بقیه زندگی اش را در حبس بسر خواهد برد.

 

یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
کد خبر : 153366
بازدیدها: 873

پاسخی بگذارید »