جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تاثیر تعامل اصناف و پلیس در کاهش جرائم

danesheroz1 تیر ۶, ۱۳۹۲ ۰
تاثیر تعامل اصناف و پلیس در کاهش جرائم

دانش روز: رییس پلیس استان البرزگفت: تعامل و همکاری اصناف با پلیس در پیشگیری وکاهش جرایم موثر است

 

 

 به گزارش دانش روز، سردار احمد علی گودرزی درهمایش روز ملی اصناف درسالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرزافزود: همکاری مناسب بین نیروی انتظامی و اصناف تاثیر زیادی درایجاد فضای سالم کسب و کار دارد.

وی تصریح کرد: ایجاد امنیت مستلزم ضریب هوشیاری و اجرای توصیه های پلیسی از سوی صاحبان سرمایه است .

گودرزی افزود: مجامع امور صنفی و اتحادیه ها دربخش امنیت تاکنون گامهای موثری برداشته اندکه افزایش همکاری ها،ضریب امنیت دربازارکسب وکار ارتقاء می یابد.

وی یاداورشد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان البرز آماده است تا دراجرای ماموریت های ابلاغی با هدف ساماندهی اصناف، حفظ حقوق شهروندی و برپایی محیط سالم برای مردم اقدامات موثری انجام دهد.

رئیس مجمع امور صنفی استان البرز نیز دراین همایش گفت: برای ساماندهی اصناف فاقد پروانه و واحد های صنفی غیر مجاز و طرحهای کنترلی و پاکسازی صنوف آلوده به همکاری پلیس نیاز است.

ˈحمید کریمی ˈ افزود : تلاشهای صادقانه نیروهای زحمتکش انتظامی در برقراری امنیت و به وجود آوردن محیطی امن برای زندگی برکسی پوشیده نیست .

وی اضافه کرد : اگر آحاد مختلف مردم در کشورمان از جمله کسبه و بازاریان با خیال راحت و آسوده ، مشغول به فعالیت های روزمره خود هستند به یقین این آرامش خاطر و اطمینان در سایه امنیتی است که به همت نیروهای شجاع و دلیر نیروی انتظامی در سطح کشور ایجاد شده است

 

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۸
کد خبر : 32689
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »