یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تأثیر مخرب تلفن همراه را بدانید

danesheroz2 خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰

کارشناسان بر این باورند، در شرایط کنونی که مشکلات اقتصادی فراوان وجود دارد بسیاری از کارمندان واهمه دارند که به درخواستی از جانب مدیر خود پاسخ نگویند و در این زمینه دچار مشکل شوند. در این میان گوشی هوشمند ابزاری محسوب می‌شود که اتصال دایمی آن‌ها را برآورده می‌کند

به گزارش گروه علمی دانش روز، این طور که بررسی‌های مرکز NBC نشان داده کاربران به طور میانگین هر ۶ دقیقه یک‌بار سراغ تلفن‌ همراه خود می‌روند و در مجموع در طول روز ۱۵۰ بار  گوشی خود را چک می‌کنند.

کارشناسان بر این باورند که این فرآیند می‌تواند زمانی که به استراحت افراد اختصاص میابد را خراب کند، به سلامت آن‌ها آسیب بزند و در طول زمان  استراحت هم آن‌ها را پشت میز کارشان ببرد. “تانیا شویتز”( Tanya  Schevitz) سخنگوی شرکت Reboot در این خصوص گفت: «این جریان مانند یک مسابقه تسلیحاتی است … همه چیز در این جریان به صورت اورژانسی انجام می‌شود.
ما در بررسی خود دریافتیم زمانی که مردم روی تلفن ‌همراه خود تماسی دریافت  می‌کنند، به‌سرعت و بدون معطلی به آن پاسخ می‌گویند و همه چیز در این  فرآیند بدون تاخیر انجام می‌شود. این جریان ناسالم است و می‌تواند مشکلاتی  را به وجود آورد». گزارشی که از سوی مرکز فناوری اطلاعات Neverfail منتشر شده است نشان می‌دهد که ۸۳ درصد کاربران پس از اتمام ساعت  کاری به وسیله گوشی هوشمند یا دیگر انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه پست  الکترونیکی خود را چک می‌کنند.
همچنین، ۷۳ درصد افراد در زمان استراحت خود و خارج از زمان کاری، وارد پست الکترونیکی کاری‌شان می‌شوند و به آن‌ها پاسخ می‌گویند.
به گزارش فارس،کارشناسان بر این باورند، در شرایط کنونی که مشکلات  اقتصادی فراوان وجود دارد بسیاری از کارمندان واهمه دارند که به درخواستی  از جانب مدیر خود پاسخ نگویند و در این زمینه دچار مشکل شوند. در این میان  گوشی هوشمند ابزاری محسوب می‌شود که اتصال دایمی آن‌ها را برآورده می‌کند.
منبع: آفتاب
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۹
کد خبر : 21608
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »