پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گفتگوی اختصاصی دانش روز با نماینده منتخب شورای شهر کرج

برای داشتن شهر و روستاهایی آباد می توان امیدوار بود .

28 danesheroz تیر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
برای داشتن شهر و روستاهایی آباد می توان امیدوار بود .

دانش روز : منتخب شورای شهر کرج گفت : کرج یک کلان شهر است و کلان شهرها هم مشکلات خاص خود را دارند ، یکی از این مشکلات هم مشکلات اقتصادی است

میر ابراهیم صدیق نماینده شورای شهر کرج در گفتگو با خبرنگار دانش روز اظهار داشت : در سال ۹۲ که توسط رهبر معظم انقلاب سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامیده شده است ، الحق که مردم ایران حماسه آفریدند و به فرموده رهبرمان مردم ایران از پیچ خطرناک انتخابات سربلند بیرون آمدند و بصورت عملی نشان دادند که ۲۴ خرداد برای آنان مهم بوده است .

وی گفت : با توجه به اینکه دامنه تحریم ها وسیع تر و گسترده تر شده بود و از طرف دیگر مشکلات مردم در حوزه اقتصادی مثل گرانی ، تورم و همچنین حوادث فتنه ۸۸ ، باعث شد تا مردم ما با درک شرایط کشور در این دوره از انتخابات مشارکت وسیع تر و گسترده تری داشته باشند.

وی از حضور مردم در پای صندوق های رأی ابراز خوشحالی کرد و گفت : مردم ایران با شرکت در انتخابات به دشمنان ایران فهماندند که نظام جمهوری اسلامی ، رهبر و انقلابشان را به آسانی به دست نیاوردند و برای بقاء کشورشان هزاران شهید داده اند .

 

danesheroz

 

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد حضور در انتخابات را بیمه شدن مجدد مردم ایران دانست و افزود : از تمامی مردم الخصوص اصناف ، بازاریان ، کسبه و تمامی کسانی که با حضور پر رنگشان مشت محکمی به دهان دشمنان ایران زدند ، تشکر و قدردانی می نمایم .

میرابراهیم صدیق درباره عملکرد شوراهای جدید شهر اظهار داشت : احتمالاً کار اصلی شوراها از شهریور ماه آغار خواهد شد ، با توجه به ترکیب شورای آینده که از تخصص های مختلفی شکل خواهد گرفت ، برای داشتن شهر و روستاهایی آباد می توان امیدوار بود .

danesheroz28

وی ادامه داد : با توجه به افزایش تعداد اعضای این دوره امیدواری در نقاط مختلف شهر و اقشار مختلف مردم در خصوص بهبود عملکرد شورا هم دیده می شود .

صدیق در خصوص مشکلات شهر کرج و راهکارهای آن گفت : کرج یک کلان شهر است ، کلان شهرها هم مشکلات خاص خود را دارند ، یکی از این مشکلات هم مشکلات اقتصادی است ، من بر این باور هستم که کرج بواسطه مهاجر پذیر بودن و موضوعاتی از این قبیل ، مشکلات اقتصادی خاص خود را دارد .

وی افزود : بایستی در حوزه عمران وآبادانی ، ایجاد زیر ساخت ها برای توسعه گام های اساسی بر داریم ، متاسفانه نرخ بیکاری هم در کرج بالاست و این موضوع نشان دهنده این است که ما در کرج می توانیم با کمک مسئولین کشوری و استانی گام های اساسی را در توسعه این شهر برداریم .

IMAGE634288807175937500

وی همچنین اظهار داشت : در حوزه عمران شهری ، امکانات شهری متناسب با جمعیت کرج توسعه پیدا نکرده و یا ناعادلانه توسعه پیدا کرده ، یعنی در بسیاری از محله ها در کرج شاهد هستیم که بسیاری از امکانات رفاهی وجود ندارند .

وی در پایان عنوان کرد : به هر حال در عرصه های مختلف فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی مشکلات خاصی وجود دارد که ان شاا… بخش اعظم این برنامه ها و راهکارهای آن به بصورت برنامه ای مدون و به موقع ، خدمت عزیزان ارائه خواهد شد .

 

 

گزارشگر: زهرا کوشافر

سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۱
کد خبر : 33657
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »