یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیمارستان ۹۸ تختخوابی بهارستان ‌سال آینده ‌بهره‌برداری می‌شود

danesheroz آذر ۲۱, ۱۳۹۱ ۰

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: بهره‌برداری از بیمارستان ۹۸ تختخوابی امام حسین (ع) در شهرستان بهارستان هدیه ویژه دولت دهم به مردم منطقه خواهد بود. محمدجعفر علیزاده عصر امروز در حاشیه بازدید از روند اجرایی تنها پروژه مهر ماندگار در شهرستان بهارستان اظهار داشت: به همت مسئولان شهرستان و دست‌اندر‌کاران، امید داریم که بیمارستان [&hellip

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: بهره‌برداری از بیمارستان ۹۸ تختخوابی امام حسین (ع) در شهرستان بهارستان هدیه ویژه دولت دهم به مردم منطقه خواهد بود.

خبرگزاری فارس: بیمارستان 98 تختخوابی بهارستان ‌سال آینده ‌بهره‌برداری می‌شود

محمدجعفر علیزاده عصر امروز در حاشیه بازدید از روند اجرایی تنها پروژه مهر ماندگار در شهرستان بهارستان اظهار داشت: به همت مسئولان شهرستان و دست‌اندر‌کاران، امید داریم که بیمارستان ۹۸ تختخوابی امام حسین (ع) شهرستان بهارستان در نیمه اول سال آینده و قبل از اتمام دولت دهم تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

علیزاده افزود: در حال حاضر در سطح استان تهران تعداد ۱۵ باب بیمارستان ‌جدید با ظرفیت بالغ بر ۴۰۰۰ تختخواب در حال احداث است و با توجه به گستردگی و جمعیت شهرستان جدیدالتاسیس بهارستان، طرح بیمارستان ۹۸ تختخوابی این شهرستان در اولویت  قرار گرفته و به عنوان تنها پروژه مهر ماندگار این شهرستان نیز شناخته شده است.

وی بیان داشت: در حال حاضر این طرح از پیشرفت فیزیکی قابل قبول و جلو‌تر از برنامه زمان‌بندی شده در حال اجرا می‌باشد، که پیشرفت بیش از ۶۵ درصدی پروژه گواه این مطلب می‌باشد.

مدیر عامل سازمان مجری طرح‌های دولتی و تأسیسات عمومی کشور افزود: این پروژه یک بیمارستان جنرال و دارای بخشهای تخصصی – داخلی – زنان – کودکان و۵ اتاق عمل می‌باشد و در کنار خدمات درمانی  بخش‌های تشخیصی – درمانگاهی، مراقبت‌های ویژه و …  پیش‌بینی شده است.

وی افزود: تجهیزات تأسیسات و موتورخانه (قلب) بیمارستان از قبل خریداری  شده و علی‌رغم تنگناهای به وجود آمده و مسائل اقتصادی مشکلی در ادامه کار نداریم و با تلاش‌های فرماندار و مسئولان دستگاه‌های خدمات رسان منطقه به موازات انجام کارهای عمرانی ساختمان انشعابات مورد نیاز این طرح نیز در حال تکمیل و اتصال می‌باشد.

علیزاده درباره تأمین پارکینگ مورد نیاز این بیمارستان بیان داشت: باید برای این طرح نیز پارکینگ پیش‌بینی شود تا مراجعه کنندگان و اهالی منطقه دچار مشکل نشوند.

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۱
کد خبر : 782
بازدیدها: 275

پاسخی بگذارید »