یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیش از ۵۶۰۰۰ فرصت شغلی در البرز ایجاد می‌شود

28 danesheroz اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
بیش از ۵۶۰۰۰ فرصت شغلی در البرز ایجاد می‌شود

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: براساس سهمیه در نظر گرفته شده امسال بیش از ۵۶ هزار و ۵۳۶ شغل در استان البرز ایجاد خواهد شد

به گزارش دانش روز ، علی ایمانی امروز در حاشیه اولین کارگروه تخصصی اشتغال که در استانداری البرز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترین دغدغه مسئولان در البرز رفع بیکاری و افزایش اشتغال در این استان است.

وی ادامه داد: باید با حمایت از صنایع موجود در البرز علاوه بر توسعه آنها در ایجاد اشتغال در این استان گام برداریم.

این مسئول افزود: یکی از راهکارهای اساسی برای کاهش نرخ بیکاری در بین جوانان افزایش مهارت در آنان است لذا جوانان جویای کار باید مهارت کافی را برای حضور در عرصه کار داشته باشند.

ایمانی با اشاره به این که البرز با توجه به مهاجرپذیر بودن دارای بالاترین نرخ بیکاری در کشور است افزود: نرخ بیکاری استان البرز ۹/۱۴ درصد است.

وی تأکید کرد: برای کاهش نرخ بیکاری در استان البرز و کاهش آسیب‌های ناشی از بیکاری جوانان لازم است تا تمام دستگاه‌های ذیربط با ارائه تسهیلات و توجه به این مهم در مسیر کاهش نرخ بیکاری در البرز گام بردارند.

مدیر کل تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: در سال ۹۱ در استان البرز در حوزه ساختمان ۱۲۵ هزار اشتغال ایجاد شد، این در حالی است که سهمیه در نظر گرفته شده برای استان ۹۲ هزار و ۱۲۱ شغل بود.

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۴
کد خبر : 19202
بازدیدها: 354

پاسخی بگذارید »