یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار فضلی در همایش راهیان نور:

بیش از ۱۵۰ هزار دانش آموز تا امروز به مناطق جنگی اعزام شده اند

danesheroz1 آبان ۹, ۱۳۹۲ ۰
بیش از ۱۵۰ هزار دانش آموز تا امروز به مناطق جنگی اعزام شده اند

دانش روز: فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، از اعزام ۱۵۰ هزار دانش آموز از ۱۳ مهر تا به امروز به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد

به گزارش دانش روز،  سردار فضلی در همایش راهیان نور که امروز با حضور مسئولین اردویی سراسر کشور برگزار شد، با اشاره به اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی اظهار داشت: از ۱۳ مهر اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی کلید خورد و تا به امروز بیش از ۱۵۰ هزار دانش آموز دوم متوسطه موفق به بازدید از مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس شده اند.
با اشاره به اینکه سال گذشته چهار میلیون و ۸۶۰ هزار نفر به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام کردیم، افزود: ۹۰ درصد این افراد جوانان بودند و بیشترآنها برای نخستین بار بود که پا به مناطق جنگی می گذاشتند و ازنزدیک آنجا را لمس می کردند.

 

  سردار علی فضلی با اشاره به اینکه امسال دانش آموزان سراسر کشور برای چهارمین سال متوالی، در مناطق جنگی حضور پیدا می کنند، گفت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش، امسال یک میلیون دانش آموز به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

 

  جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به امنیت کاروان های راهیان نورخاطر نشان کرد: تمام تمهیدات امنیتی و ایمنی برای سفر کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی فراهم شده است.تمامی تمهیدات پیرامون مباحث امنیتی و ایمنی برای سفر دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی در قالب کاروان‌های راهیان نور در کار مشترک با وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته است و امیدواریم با دعای خیر مردم، شاهد اعزام با شکوه دانش آموزان به مناطق جنگی باشیم.

 

  وی در پایان ضمن تشکر از دست اندرکاران اجرایی اردوهای راهیان نور سراسر کشور گفت: از زحمات تمامی مسئولین و دلسوزان راهیان نور که تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن ار دوهای راهیان نور دانش آموزی می کنند، تشکر می کنم.

منبع:دانا

 

پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۸
کد خبر : 71165
بازدیدها: 340

پاسخی بگذارید »