چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بمناسبت یوم ا... روز قدس:

بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌ دانش‌آموزی خراسان شمالی

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌ دانش‌آموزی خراسان شمالی

دانش روز: اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ توسط بیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یکی از مهمترین دستاورد ها ی راهبردی و استراتژیک انقلاب اسلامی است .

به گزارش دانش روز، روز قدس متاثر از نگاه حکیمانه؛ دور اندیشی هوشمندانه و سیاست صادقانه امام خمینی (ره) به عنوان رهبر انقلاب اسلامی نسبت به مسائل و مشکلات جهان اسلام است. به برکت این نامگذاری ، روز قدس در جهان زنده ماند؛ خیلی از حکومت ها و سیاست های منافقانه که قصد فراموشی مساله فلسطین را داشتند در سایه بیداری اسلامی ناشی از انقلاب اسلامی و مقاومت نیروهای وفادار به خط امام ورهبری وبا تلاش و ایستادگی جمهوری اسلامی، منزوی و پرچم مبارزات مردم فلسطین و پرچم حمایت مسلمانان جهان از انتفاضه اسلامی در فلسطین بر افراشته باقی مانده و به اوج رسیده است.

از آنجا که روز قدس یکی از برجسته ترین یادگارهای امام راحل عظیم الشأن است و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی”شعارهای انقلاب و امام کهنه شدنی نیست و همیشه برای مردم ما جذاب و تازه است”، به فضل و هدایت الهی،(تشکل های دانش آموزی خراسان شمالی)به همراه ملت بزرگ و بیدار ایران با حضور یکپارچه و متحد در راهپیمایی روز قدس وبا تمسک به منویات مقام معظم رهبری ، پرچم حمایت از مظلومان فلسطین را در پیشاپیش ملت های ظلم ستیز جهان، به اهتزاز درخواهیم آورد.

ما جامعه تشکل های دانش آموزی می دانیم که : روز قدس نشانه دلبستگی «امام و انقلاب و ملت ایران» به قدس شریف است. خشم مستکبران و صهیونیست ها ی خبیث از این اقدام ملت ایران در زنده نگه داشتن نام و یاد فلسطین بر کسی پوشیده نیست .دشمن در تمامی سال ها تلاش کرده، مراسم روز قدس تضعیف شود اما امسال هم با وحدت و همدلی و یکپارجگی ملت شریف ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس این روز را گرامی داشته و همراه با بسیاری از مسلمانان جهان نیز به تبعیت از این ملت، نام قدس را بار دیگر زنده خواهیم ساخت.

ما جامعه دانش آموزی از انقلاب اسلامی درس گرفته ایم که وحدت و همدلی و حرکت در مسیر امام و گفتمان امام و رهبری همیشه برکت آفرین و برای رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی اثر بخش بوده است از آنجا که به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای،«روز قدس ، مظهر وحدت ملت ایران است» باید مراقبت کنیم و مردم مراقب باشند که دشمن از برخی، اجتماعات روز قدس برای ایجاد تفرقه استفاده نکند ؛چرا که پرچمداری در عرصه حمایت از فلسطین، تنهابا یکپارچگی ملت امکان پذیر است. و انشاء ا.. چنین خواهد بود.

ما اعضای تشکل های مدارس به همراه مسئولان و مربیان و سایر دانش آموزان و اولیاء و مربیان و اقشار جامعه اسلامی فریادمان را بر سر رژیم غاصب و جعلی اسرائیل و آمریکای جنایتکار سر خواهیم داد و به همراه مردم شریف ایران و امت اسلامی در پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی ضمن اعلام حمایت و وفاداری و حمایت از فرامین مقام معظم رهبری ، مراتب وحدت، همدلی و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نموده و در راهپیمایی یوم ا… قدس شرکت فعال خواهیم داشت.

منبع:پانا

 

 

 

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲
کد خبر : 44655
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »