شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز به مناسبت بزرگداشت حماسه نهم دی

danesheroz1 دی ۹, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز به مناسبت بزرگداشت حماسه نهم دی

دانش روز: نهم دی ماه یک روز ماندگار و یادآور مقطعی حساس از تاریخ انقلاب اسلامی و خلق حماسه ای بی نظیر توسط ملت بزرگ، الهی و عاشورایی ایران است.

به گزارش دانش روز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به مناسبت چهارمین سالگرد بزرگداشت حماسه ۹ دی در بیانیه ای نوشت: نهم دی ماه یک روز ماندگار و یادآور مقطعی حساس از تاریخ انقلاب اسلامی و خلق حماسه ای بی نظیر توسط ملت بزرگ، الهی و عاشورایی ایران است.

در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز آمده است: بد خواهان و دشمنان قسم خورده ملت ایران که طی سالیان پس از پیروزی انقلاب، انواع دشمنی را علیه این ملت بزرگ تجربه کرده و از هیچ گونه دشمنی فروگذار نکرده اند، با بهره گیری از فرصت از پیش ساخته و شعارها و برنامه هایی که طی سالیان گذشته با همراهی پیاده نظام داخلی خود دنبال کرده بودند، در جریان انتخابات ۸۸ نبرد عظیمی که آنرا می توان با جنگ احزاب صدر اسلام مقایسه کرد، با همراهی احزاب اصلاح طلب نما و رسانه ها و مطبوعات همراه داخلی در قالب یک جبهه واحد شکل داده و برای پیروزی فتنه تلاش کردند.

این بیانیه می افزاید: هرچه بر ابعاد فتنه افزودند،(غافل از روح ایمان حاکم بر دلهای ملت )، سر و صداها امیدوارشان کرد وهمه آنها چه دشمنان خارجی وچه فتنه گران داخلی مکنونات قلبی خود، یعنی فروپاشی نظام مقدس و ولایی جمهوری اسلامی را برملا کردند.

فتنه گران بر هر خیانت و جنایتی علیه نظام الهی و ملت ایران رضایت دادند، برای دستیابی به اهداف شوم و قدرت طلبانه خود، دستاوردهای شهیدان، نظام اسلامی و آرمانها و شعارهایش را مورد تاخت وتاز قرار دادند، به مقابله با شعار مقدس استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی برآمدند.

تقدس رنگ سبز را با نسخه پیچی سناتور خبیث ضد ایرانی که از یکسو سرودˈ بمب ،بمب ،بمب بر سر ایران بریزیمˈ می خواند و از طرف دیگر در سال ۱۳۸۴ گفته بود ˈایران را باید با جنبش سبز منهدم کنیمˈ بازیچه فتنه قرار دادندو آخرین تیر ترکش خود را در عاشورای حسینی و اهانت به پرچم عزا و حمله به عزاداران رها کردند و او که شال سبز فتنه سناتور مک کین را با نام اهلبیت به گردن انداخته بود هتاکان به ساحت عاشورا را ˈمردمی خداجوˈ معرفی کرد.

آنجا بود که در کنار هدایتهای الهی رهبر انقلاب، بار دیگر عاشورای حسینی به کمک ملت آمد و در پس غبار فتنه و تزویر، یزیدیان شناخته شدند.

این در حالی بود که مردم با تظاهرات ۹ دی پاسخ هتاکان به حریم ولایت و ابا عبدالله الحسین (ع) در روز عاشورا را دادند، فقط در تهران میلیونها نفر برای میثاق با ولایت، از اهل بیت پیامبر اعظم (ص) تا نائب برحق امام زمان(عج)، در صحنه دفاع از ولایت حاضر شدند و آموزه های عاشورائی را روزآمد کرده با ادبیات زیارت عاشورا:

(سِلمٌ لِمَن سالَمَکُم خامنه ای و حَربٌ لِمَن حاربَکُم خامنه ای) سردادند.

برخی فتنه گران که پس از هتاکی در روز عاشورا سکوت کرده و نماز جمعه را به سخره گرفته و شعارهای الهی انقلاب را وارونه کرده و روز جهانی قدس را به ضد آن واسرائیل پسند دنبال کرده بودند، پس از ضربه کاری ملت در حماسه ۹ دی، از سر اجبار و شکست ، هتاکان را محکوم کردند و دولت برآمده از انتخابات را پذیرفتند.

دشمنان خارجی انقلاب هم زبان به اعتراف گشوده و ذلیلانه گفتند: رهبری انقلاب از حمایت قاطع مردم برخوردار است و مخالفان نظام جایگاهی در میان ملت ندارند.

آری حماسه ۹ دی قله تاریخ ملت ایران و نماد ایمان حاکم بر دلها و بصیرت ملت بزرگ ایران است.

حماسه ۹دی بیانگر پیمان وثیق و ناگسستنی امام و امت است.

حماسه ۹ دی درس فراموش ناشدنی ملت ایران به دشمنان خارجی و مخالفان داخلی اسلام و ولایت است.

پیام نهایی ۹ دی ایستادگی ملت بر اصول و ارزشهای الهی و مقابله پیروز در برابر دشمنان ولایت است.

ملت حسینی و عاشورائی ایران ترجمان (سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم ) را اینگونه می سراید که: خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.

آزمون های بعدی ملت ایران نیز با بصیرت و ولایتمداری امت قله های دیگری در تاریخ ملّت خواهد شد.

شاخصه امت بصیر و ملت بزرگ ایران عشق به اسلام وانقلاب و ولایتمداری است و هر مدعی که به نام ایران و مردم در مقابل اسلام ناب محمدی(ص) و آرمان ها ی حضرت امام خمینی(ره) وشهیدان سرافراز و ولایت فقیهˈ حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)ˈ بایستد او را دشمن ایران وعزت ملت شناخته و طعم شکست را به او خواهد چشاند.

 

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۲
کد خبر : 83608
بازدیدها: 311

پاسخی بگذارید »