جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز

danesheroz مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز

دانش روز : به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار

به گزارش دانش روز ،                                         «ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»

هفدهم مرداد ماه ۱۳۷۷ هیچ گاه از یادمان نمی رود ، روزی که یکی از اصحاب رسانه ، یعنی محمود صارمی به دست عوامل گروه طالبان به شهادت رسید و اولین سالگرد شهادت این شهید بزرگوار به عنوان روز خبرنگار نامیده شده است تا یادآور مجاهدت های زنان و مردانی حقیقت طلب باشد که با هدف روایت حقیقت ،     بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را به دوش کشیده و بی ادعا در این هدف بزرگ خود گام برمی دارند.

این روز در حقیقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای دسترسی ، تولید ، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

در روزگاری که تمامیت خواهان جهان بی توجه به حقوق انسانیت ، هر روز حادثه ای ناگوار در گوشه گوشهء دنیا می آفرینند و به ظاهر خبرنگاران چاپلوس، که برای انتشار آن خود را به کوری و کری می زنند، این وظیفه خبرنگاران آزاده ای است که هدف خود یعنی «آگاهی بخشی» را برای حمایت از مظلومین جهان به نمایش گذارند و به حق که این امر خطیر را به نحو احسن انجام داده اند.

حرمت قلم را پاس می داریم که خداوند در قرآن به آن سوگند یاد کرده است و حالا روز خبرنگار بهانه ای است تا حریم حرمت عزیزانی را پاس بداریم که نام خود را در گمنامی جست و جو می کنند.

روز خبرنگار را بر تمام خبرنگاران آزاده تبریک عرض می نماییم.

محمد حسین روحی یزدی

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

استان البرز

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۵
کد خبر : 47965
بازدیدها: 386

پاسخی بگذارید »