جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه سپاه استان البرز به مناسبت روز جهانی قدس

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه سپاه استان البرز به مناسبت روز جهانی قدس

دانش روز: روز قدس پیام آور استقلال و آزادی خواهی برای ملت فلسطین است و زبان مقاومت تنها زبانی است که در مقابله با سیاستهای ضد انسانی رژیم صهیونیستی اثربخش است

به گزارش دانش روز،  روز قدس پیام آور استقلال وآزادی خواهی برای ملت فلسطین است و زبان مقاومت تنها زبانی است که در مقابله با سیاستهای ضد انسانی رژیم صهیونیستی اثربخش است.

 سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در بیانیه خود به مناسبت فرا رسیدن روز قدس ۱۳۹۲ آورده است : نظام جمهوری اسلامی ایران مطمئن است ملت مقاوم فلسطین با بردباری، صبر و ایستادگی، رژیم صهیونیستی را شکست خواهند داد و فلسطین را آزاد خواهند کرد و ایران اسلامی همچنان که تاکنون از مظلومیتهای این ملت غیور حمایت کرده است ، تا روز آزادی نهایی نیز دست از این حمایت بر نخواهد داشت.

 تردیدی نیست امواج بیداری اسلامی در منطقه و خیزشهای ضد سرمایهداری در غرب و شکلگیری جبهه مقتدر مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی که از رهگذر تحمیل شکستهای خفتبار در جنگهای ۳۳ روزه و ۲۲ روزه به ماشین جنگی صهیونیستها توسط حزب الله لبنان و حماس فلسطین حاصل شده است، خود را مدیون آثار و برکات روز جهانی قدس میدانند.

 با مرور تاریخ معاصر در میابیم هرگز مذاکرات به آزادی سرزمینها منجر نشده است و از این جهت باید تمامی مسلمانان جهان با اتحاد و هوشیاری و اراده ای قوی از جریان مقاومت و مردم فلسطین در جهت احقاق حقوق حقه آنان حمایت کنند.

 در این بیانیه همچنین می آید : ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصهای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملتهای حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرتهای استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است.

 این بیانیه می افزید : روز قدسیادآور نگاه ژرف و عمیق بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نسبت به مسائل اساسی بشریت و جهان اسلام است ، روز اتحاد مسلمین و روز اعلانهمبستگیمسلمانانجهانبا مردان غیور فلسطینیفرا میرسد و خیلعظیممومنانروزهدار کهجسمو جانخویشرا در چشمهسار زلالماهرمضاناز ناپاکیها شستهاند و سرافراز بازگشتهاند، برایصفآراییدر برابر دشمنانبیرونیو مبارزه بی امانتا نابودیآنان، در جایجایسرزمینهایاسلامیبهخیابانها خواهند رفت و در حمایت از این مردمان به راهپیمایی خواهند پرداخت.

 در همین راستا سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، از عموم مردم همیشه در صحنه استان دعوت به عمل می آورد تا با حضور یکپارچه خود در روز جهانی قدس بهسردمداراناستکبار جهانیو رژیماشغالگر قدس نشاندهند که مسأله فلسطین در صدر مسائلدنیایاسلامقرار دارد و تمامیمسلمانانجهاندر سرنوشتآندخیلهستند. 

 سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در پایان بیانیه خود می افزاید : روز قدس می تواند سرآغاز یک حرکت عظیم مردمی در فضای مجازی علیه صهیونیسم جهانی باشد تا از این طریق توطئه های رژیم جعلی اسرائیل را نقش برآب کنیم.

 

 

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳
کد خبر : 45034
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »