پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت روز جهانی قدس:

بیانیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

دانش روز: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با صدور بیانیه ای بر حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد

به گزارش دانش روز،  این سازمان در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن مذاکرات سازش تحت لوای آمریکا، از همه اقشار مردم البرز برای حضور پرصلابت در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس دعوت کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز حیات اسلام است امام خمینی (ره)
حمد و سپاس حی منان را که آزادگی را در ضمیر اشرف مخلوقات خود به ودیعت نهاد و سرسپردگی و بردگی و قید و بند را مذموم فرموده و انبیا و اولیای الهی را چراغ هدایت انسانها قرار داد.
روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی ازعمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی ( ره ) است و اهمیت غیر قابل انکار مساله ی آزادی فلسطینیان از یوغ غده ی سرطانی صهیونیسم و حیات نامشروع رژیم اشغالگر و بیانگر این نکته ی مهم است که آزادی قدس شریف هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمی شود .
روزجهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین ازچنگال صهیونیست های غارتگر ، آرمانی اسلامی و جهانی است که مرز نمی شناسد و قدس محور هویت و اتحاد امت اسلام است که مستضعفان را وارثان واقعی زمین می‌داند .
جامعه مهندسان استان البرز نیز همدل با مردم سرافراز استان البرز و همگام با آحاد ملت شریف ایران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر ضمن محکوم نمودن مذاکرات سازش، بر عزم و اراده مسلمانان جهان بر آزادی قبله نخست مسلمین یعنی قدس شریف و رهایی مردم ستم دیده فلسطین از بند و اسارت دژخیمان صهیونیست تاکید خواهند کرد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز همچنین ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ، از همه آحاد مردم شهید پرور و قدرشناس استان سرافراز البرز دعوت می کند با حضور پرشور خود در راهپیمائی روز جهانی قدس لرزه بر اندام امپریالیسم جهانخوارو رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰
کد خبر : 45354
بازدیدها: 180

پاسخی بگذارید »