سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه دانش آموزان بسیجی به مناسبت روز قدس

danesheroz مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه دانش آموزان بسیجی به مناسبت روز قدس

دانش روز : روز قدس روز حیات اسلام است . امام خمینی (ره)

به گزارش دانش روز ،روز جهانی قدس شریف میراث ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می باشد. این حرکت با برکت جمهوری اسلامی ایران که از قلب آینده نگرو بصیرت این ابر مرد تاریخ سرچشمه گرفت، توانست در طول سه دهه ، باعث به هم پیوستن رودهای پرخروش ملت های دربند اسلامی شود و حاصل آن به وجود اقیانوس بیداری اسلامی در کشور مسلمان بود.  هم اکنون موج های سهم گین آن دخمه های شوم خفاشان ضد بشریت را در هم می کوبد.

زور مداران صهیونیسیتی که روزی خود را از نیرومندترین ارتش های دنیا می دانستند و در ابتدای حضور غاصبانه خود جنایت های فجیح و دردناکی را به صورت مستقیم در سرزمین های اشغالی ، مرزهای لبنان و سوریه از خود به یادگار گذاشتند و در سایر نقاط دنیا با اجرای حملات تروریستی آزادگان را به مسلخ بردند و با این روش می خواستند رعب و وحشت ایجاد نموده و مدیریت جهانی را به نام خودبه ثبت رساند.

صدور انقلاب اسلامی به همه دنیا بر این تفکر شیطانی مهر باطل زد و هر روز کوس رسوایی آنان صد چندان بلندتر از پیش نواخته می شود. رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی امروز همچون غریق با تلاش های انفعالی در صدد زنده نگه داشتن هویت ملی خود است. این رژیم ظلم پیشه که هیچگاه تصور نمی کرد هیمنه پوشالی آن با تلنگر ملت های شجاع فلسطین و لبنان که یک بخش کوچک از جهان اسلام است، در هم شکسته شود و در جنگ های ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه ، این حقیقت تجلی یافت. که همین در اثر همت والای ملت ایران در زنده نگه داشتن نهضت دشمن ستیزی و مبارزه با آمریکا و اسرائیل جورپیشه است. دولت های غیر مردمی غربی ، اروپائی و عربی منطقه با اندک موج مردمی به زحمت می افتند ، بدانند که بر باد تکیه کرده اید و محصول آن طوفان است و اگر عزم مردم رنج کشیده براه افتد در یک طرفه العین بساط ننگین شما در هم پیچیده و همچون خس وخاشاک آوره کوی و بیابان می شوید.

در این روز ها شاهد این خیانت بزرگ دیگری هستیم و وزیر نابکار و دوره گرد آمریکا به قصد هم نوا نمودن حکومت های بی اراده عربی برای تفاهم بر یک طرح ننگین میان مسئولین دولت فلسطینی و رژیم اشغالگر قدس در چهارگوشه دنیا به ویژه خاورمیانه یارگیری می نماید. تا با ایجاد میز مذاکره گلو فشرده صهیونیست ها را فرصتی دوباره داده و از خفگی جاودانی آن ممانعت به وجود آورند.

روز قدس فرصتی است تا مسلمانان جهان با ابراز نفرت خود به حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی اعلام نمایند این روز ها عصر اضمحلال و نابودی شماست و امید است که این عصربه پیروزی اسلام علیه کفر جهانی تمام شود و منجی عالم بشریت در ظهورشان تعجیل به وجود آید.

ما دانش آموزان بسیجی با قلبی آکنده از خشم نسبت جنایات صهیونیستها و مملو از عطوفت و براداری به نوجوانان وجوانان فلسطینی اعلام می داریم :

۱)   ای سازمان های به اصطلاح مدافع حقوق بشر حداقل برای یکبار نام بی محتوا خودتان غیرت سیستمی خود، نشان داده واز آبروی به یغما رفته خود صیانت نمایید. با نگاه هم نوع دوستانه و جنایت های این رژیم نابکار در سرزمین های اشغالی را مورد توجه قرار دهید ، تا هر روز شاهد قتلعام کودکان و مادران بی دفاع فلسطینی نباشیم. این صحنه های دردآور و که با شهادت این عزیزان مزین است قلب رئوف همه ملت های مسلمان را جریحه دار می نماید، ولی ما معتقدیم خون مظلوم گربیان نوکرصفتان را میگیرد وبه مذلت ابدی دچار خواهید شد.

۲)   از ملت شجاع و ایثارگر ایران می خواهیم با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز قدس ، مایه دلگرمی ملت های در رنج مسلمان شده و به جهانیان اثبات نماینددر هر کجای دنیا مردمی دچار ظلم و ستم شوند، آماده ایم تا آن نقطه از لوث وجود ننگین ستم پیشگان به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل و آمریکا پاک نماییم.

۳)   از کودکان ، نوجوانان و جوانان جهان اسلام و به ویژه غیور مردان فلسطینی می خواهیم همچنان به مبارزه علیه جهانخواران خون آشام بی وطن صهیونیستی ادامه دهید که وعده پیروزی الهی نزدیک است.

۴)   از تمامی ملت های مسلمان جهان می خواهیم که در این روزها  به دریایی خروشان مردم هوشیار و سرافرازمبارز پیوسته تا موج بیداری اسلامی پیوستگی و در ادامه جهان از وجود عناصر ضد بشری رهایی یابد.

۵)   ما ملت عاشورا و محروم هستیم و تحریم ها و توطئه های سیاسی ، و اقتصادی پولاد وجود ما را آبدیده تر می کند و در ما توان مضاعف بوجود می آوورد که در برابر توطئه های شیطانی شما   سدی نفوذ ناپذیر ایستادگی می نماییم. پس بیش از این خود را خسته و ناتوان نکنید چرا که ایران اسلامی امروز به کلاس مقاومت در برابر تحریم ها بدل شده و ملت های جهان آگاهند که رشد علمی ، صنعتی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی امروز ما مرهون تحریم های دیروز شماست.

دانش آموزان بسیجی سراسر کشور

 

 

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۷
کد خبر : 44923
بازدیدها: 351

پاسخی بگذارید »