شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه بسیج دانش آموزی بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی آبان ۹۲

danesheroz آبان ۵, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه بسیج دانش آموزی بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی آبان ۹۲

دانش روز : به مناسبت فرا رسیدن ۸ آبان ماه سالروز هفته بسیج دانش آموزی جمعی از دانش آموزان عضو سازمان بسیج دانش آموزی سراسر کشور در تجلیل و نکوداشت این روز تاریخی بیانیه ای را منتشر کردند

به گزارش دانش روز  ،بسمه تعالی
بیانیه بسیج دانش آموزی بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی آبان ۹۲
به مناسبت فرا رسیدن ۸ آبان ماه سالروز هفته بسیج دانش آموزی  جمعی از دانش آموزان عضو سازمان بسیج دانش آموزی سراسر کشور در تجلیل و نکوداشت این روز تاریخی بیانیه ای را منتشر کردند.
در این بیانیه آمده است :
حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با فرمان الهی و دم مسیحایی خود گل واژه بسیج را زینت بخش یاران مخلص خود نمود و بر دست و بازوی  فتح آفرین آنان بوسه زد و حضور در جمعشان را در حشر الهی آرزو نمود می کرد. امروز خلف صالح او حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با رهنمودهای الهی اش فرهنگ و تفکر بسیجی را نهادینه نموده و بسیج و بسیجی را به نماد ملت سلحشور ایران تبدیل کرده است.
هفته بسیج دانش آموزی سرشار از یاد و نام همه خوبانی است که خوب بودن و خوب ماندن را در گذر زمان تفسیر می کنند و با شور و نشاط مخلصانه خود در کلاس های درس به ما آموختند که فداکاری در راه عزت و سرافرازی اسلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عبادتی بس بزرگ و متعالی است.
هم کلاسی ها و هم شاگردهای عزیز سراسر کشور:
هفته بسیج دانش آموزی تجلی ایمان و اراده بزرگ مردان کوچک و متدینی است که دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدان را افتخاری بی بدیل می دانند.
بی شک این قلب مالامال از عشق و ارادت ، ما را به این رهگذر رهنمون می کند که در مقطع حاضر که توفیق پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در برابر هر ۳ طیف تهدیدات سخت ، نیمه سخت و نرم و کمک به توسعه انقلاب اسلامی در داخل و خارج بر عهده ما گذاشته شده است باید لهیب عشق به ولایت را در دل شعله ور کنیم و در راستای صیانت همه جانبه از انقلاب اسلامی و دفاع از حقوق مسلّم ملت عزیز ایران خصوصاً انرژی صلح آمیز هسته ای با جنگ نرم دشمنان و ایادی زبونشان در عصر هولبار فتنه ها و نیرنگ های آرام و خزنده مقابله جدی کنیم.
آری سینه دانش آموزان بسیجی مخلص و مدافع اسلام و قرآن ، همانند گلاب دانی است لبریز از عطر ناب محمدی (ص) که رایحه ی ناب ایثار و عشق و فداکاری  آن همه جا را فرا گرفته است ما معتقدیم همان شعار مرگ بر آمریکا که از اعماق جان مردم جاریست ، فوران فکری بلند و متعالی و روحی و معنوی حس عمیق و تاریخی آنهاست که قلبی پردرد  و لبریز  از بی اعتمادی نسبت به سردمداران استکبار جهانی را نشان می دهد.  و از اینجا در می یابیم این که «آمریکا هیچ غلطی نمی­تواند بکند» یک شعار برای فضاسازی زمانی خاص نبوده­است. این تشخیص وتدبیر مردی است که ماهیت نظام وقدرت­های قداره­ بند جهانی را به خوبی شناخته بود. واین میراث گرانقدر او برای استمرار عزت ومصلحت ایران اسلامی می­باشد.

ما دانش آموزان بسیجی با تأسی از شهیدان شاهدی چون شهید محمد حسین فهمیده ،مرحمت بالازاده ، سهام خیام و صدها دانش آموز دیگر که مصداق « صدقوا ما عاهدوا الله علیه» گردیدند و با خون خود درخت تنومند نظام جمهوری اسلامی را آبیاری کردند ، با استقرار مدام در قله ایمان ، اخلاص ، مجاهدت ، مقاومت و ایثار و حضور پرشور در صحنه های علمی و انقلابی با رهبر فرزانه خود عهد می بندیم که عَلَم امیدان انقلاب اسلامی و دفاع از مظلومان جهان را همواره بر دوش خواهیم داشت و با ولایت پذیری و ولایت مداری همواره با مظاهر جاهلیت کهنه و نو در ستیز خواهیم بود چرا که شمیم دل نواز و نوید بخش دانش آموزان آینده کشور معنویت مدار و بصیرت افزا ست که اگر عرصه ی دلدادگی در میدان عشق و حماسه فراهم گردد ، بضاعت و استطاعت خود را در طَبق اخلاص خواهیم نهاد. و لحظه ای از ولی زمان خود کنار نخواهیم نشست.
و در پایان ضمن تأکید برتبعیت کامل همه مسئولان وکارشناسان محترم عرصه مذاکرات نسبت به عنایات وهدایات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) توقع داریم تمامی جوانب احتیاط درمذاکره با اینگونه
طرف­ها ملحوظ گردد وخدای ناکرده موجبات کمترین آسیبی به اسلام وایران عزیز پدید نیاید. مذاکره کنندگان همواره باید به اقتدار این ملت اعتماد بنمایند که فشارهای سخت­تر ازاین وحتی گرفتن جان بهترین عزیزان درصحنه­های دفاع مقدس وسال­های اولیه پیروزی اراده الهی ومهدوی امت را مخدوش نکرده است

جمعی از دانش آموزان بسیجی عضو سازمان بسیج دانش آموزی

یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۰
کد خبر : 69934
بازدیدها: 367

پاسخی بگذارید »