جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز به مناسبت عملیات کربلای ۵

danesheroz دی ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

در آستانه سالروز عملیات غرور آفرین کربلای پنج اداره کل حفظ و نشر اثار دفاع مقدس استان البرز با صدور بیانیه ایی یاد وخاطره این عملیات را گرامی داشت

در متن این بیانیه آمده است:

اینک که در آستانه  سالگرد عملیات غرورآفرین کربلای پنج می باشیم این عملیات از عملیاتهای سرنوشت ساز هشت سال دفاع مقدس بود که به تعبیر بسیاری از بزرگان نظام تمام جبهه باطل در برابر تمام جبهه حق  ایستاده بود.
یکسو امام و جوانان غیور این مرز و بوم و سوی دیگر صدام و سربازانش به نمایندگی جهانخواران و در رأس آنها آمریکای جنایتکار قرار داشتند.
اما آنچه که باعث پیروزی رزمندگان اسلام در این عملیات و دیگر عملیات ها شد ، همان دل عاشق رزمندگان بود؛ ابتکار نظامی برخاسته از شور و ایمان و فداکاری، نیروها را به سوی پیروزی سوق داد. عشق به خدا و ایمان به شهادت ، شوق رفتن را به عقل ماندن در دل رزمندگان ارجح قرار داد و اسماعیل وار ، شتابان به مسلخ عشق رفتند.
در شلمچه عقل و عشق انسانها در مبارزه بودند و آنچه پیروز شد عشق و ایمان به هدف رزمندگان بود. همان چیزی که امروز در غزه شاهد آن هستیم؛مبارزان فلسطینی با دست خالی در برابر تمامی دنیای استکبار ایستاده اند، اما آنان که رفتند کاری حسینی کردند و ما که ماندیم مسئولیت زینبی بر دوش داریم تا یاد و خاطره شهیدان را گرامی بداریم که امنیت و آسایش امروز ما را برایمان ارمغان آوردند.
شهیدانی همچون : آملی ، کیانپور ، داود آجورلو ، میر رضی ، کلهر ، محمدی ، عراقی و هزاران شهید جان بر کف دیگر
به این امید که تحت زعامت رهبر معظم انقلاب ، امید مظلومین جهان حضرت آیت ا… خامنه ای در راه اعتلای آرمانهای بلند و مقدس بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بیش از پیش کوشا باشیم.
حماسه پاسداران ، بسیجیان ، جهادگران و دلاورمردان غرب استان تهران (کرج) در لشکر ده سیدالشهداء (ع) در شکستن خطوط مستحکم ارتش بعث عراق یکی از پر افتخارترین صحنه های دوران دفاع مقدس می باشد.

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۹
کد خبر : 3883
بازدیدها: 208

پاسخی بگذارید »