چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

بیانیه آموزش و پرورش ساوجبلاغ در آستانه ۲۲ بهمن + PDF

danesheroz1 بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه آموزش و پرورش ساوجبلاغ در آستانه ۲۲ بهمن + PDF

دانش روز: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه داد

به گزارش دانش روز،متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

باسمـــــــــــــــــــه تعالی

۲۲ بهمن روز ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب ملت بصیر و دین باورمان، یادآور مجاهدتهای کم نظیر آحاد ملت بزرگ ایران می باشد.

تردیدی نیست که این انقلاب، مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از نهضت عاشورای حسینی است که انشاءا… تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهدداشت.

 اکنون که ۳۵ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌ گذرد و همچون خورشیدی عالم تاب بر گستره‌ جهان نور می افکند و با اقتدارخود قدرت پوشالی مستکبران را زیر سؤال می‌ برد و به یمن صبر و استقامت و پایبندی به آرمان های معمارکبیرانقلاب،امام خمینی(ره)و پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده است که چراغ راه مسلمانان وامید مستضعفان جهان گشته است.

ما فرهنگیان ودانش آموزان  شهرستان ساوجبلاغ  بااعتقاد به اینکه مقاومت وشهادت یک گزینه همیشگی است  همواره به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت  بپاخاسته، با اقتداء  به  رهبر عزیزمان حضرت آیت ا…العظمی  امام خامنه ای وپشتیبانی ازمسئولین   با تدبیر و  دلسوز،   در سی و پنجمین  سالگرد  انقلاب شکوهمند اسلامی،  امیدوار به آینده ای  روشن همگام با سایر اقشار با حضوری منسجم و  وحدت آفرین در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نموده و بار دیگر عزم خودرا بر حراست و صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی اعلام میداریم و دشمنان این انقلاب الهی را به خاک مذلت می کشانیم .

وعده دیدارما  راهپیمایی  با شکوه ۲۲ بهمن


مدیریت آموزش وپرورش شهرستان ساوجبلاغ   

بیانیه

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
کد خبر : 92768
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »