جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بچه‌ها منتظر مجموعه جدید “سنجد” باشند

danesheroz1 تیر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
بچه‌ها منتظر مجموعه جدید “سنجد” باشند

دانش روز: نگار استخر این روزها مشغول تدارک برنامه جدیدی از مجموعه عروسکی “سنجد” است تا این عروسک محبوب بار دیگر به تلویزیون برگردد

به گزارش دانش روز، نگار استخر کارگردان مجموعه های عروسکی  با بیان این مطلب که  مجموعه عروسکی “سنجد” به زودی مهمان خانه‌های بچه‌ها می‌شود، گفت: تا دو هفته آینده جلساتی را برای چگونگی ساخت مجموعه جدید “سنجد” برگزار خواهیم کرد و پس از آن مشخص خواهد شد که این بار “سنجد” برای حضور در تلویزیون چه داستان‌هایی را دنبال خواهد کرد.

وی بیان کرد: هنوز بازیگران همراه برای این مجموعه انتخاب نشده است و به زودی اطلاعات دقیق درباره جدیدترین برنامه “سنجد” که به سفارش شبکه ۲ ساخته خواهد شد، اعلام می شود. در حال حاضر نیز هیچ برنامه تلویزیونی دیگری برای تلویزیون ندارم و تمام انرژی خود را برای ساخت سری جدید مجموعه “سنجد” خواهم گذاشت.

عروسک “سنجد” یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های عروسکی تلویزیون است که در دهه ۷۰ به تلویزیون آمد، این عروسک تلویزیونی در آن سال ها توانست موفقیت های بسیاری را در جذب مخاطب کودک و نوجوان به‌دست آورد. نگار استخر در سال ۱۳۷۲ فعالیت هنری خود را با “سنجد” آغاز کرد و با این عروسک در دنیای تلویزیون معروف شد.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۳
کد خبر : 38074
بازدیدها: 163

پاسخی بگذارید »