جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت شهادت پنج نيروي سپاه بيت المقدس:

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان

danesheroz1 مهر ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان

دانش روز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: اقدام دشمنان اسلام و انقلاب در به شهادت رساندن نیروهای سپاه بیت المقدس کردستان پاسخ قاطع ملت ایران را بدنبال دارد

به گزارش دانش روز، در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان که به مناسبت شهادت پنج نیروی سپاه بیت المقدس کردستان در بانه منتشر شده، آمده است: بدون شک نهال انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران با خون جوانان و سربازان این دیار آبیاری و با جانفشانی این نیروهای انقلابی امروزه تنومند و استوار شده است.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ملت با حربه های گوناگون از جمله ترور سران نظام، تحمیل جنگ هشت ساله، ترور دانشمندان، نا امن جلوه دادن استان های مرزی و… همواره سعی در یافتن روزنه ای برای نفوذ در میان ملت داشته اند اما هر بار با پاسخ قاطع مردم انقلابی ایران مواجه شده اند.

در بخش دیگری از بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان آمده است: دشمنان اسلام و انقلاب که از هر کوششی برای ضربه زدن و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم فروگذار نبوده اند عصر پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۲ باز هم چهره پلید و غیر انسانی خود را با به شهادت رساندن پنج تن از نیروهای ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه ساوان بانه به اثبات رساندند. بی شک این حرکت مذبوحانه با پاسخ قاطع ملت شهید پرور و انقلابی ایران و کردستان همراه خواهد بود و دشمنان تاوان اقدامات شنیع خود را خواهند دید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن محکوم کردن این اقدام غیر انسانی و تسلیت به مردم انقلابی استان بویژه خانواده بزرگ و خدمتگذار سپاه پاسداران، از مردم انقلابی استان خواستار است با حضور خود در صحنه و پیروی از ولایت فقیه در جهت صیانت از آرمان های والای نظام حرکت کرده و همچون گذشته راه را برای نفوذ بیگانگان و دشمنان ملت که سعی در خدشه دار نمودن امنیت و استقلال کشور را دارند، سد کنند.

ظهر روز پنج شنبه و در منطقه ساوان شهرستان بانه در جریان درگیری با ضد انقلاب پنج نفر از نیروهای سپاه بیت المقدس کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

منبع: مهر

شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۸
کد خبر : 66597
بازدیدها: 215

پاسخی بگذارید »