جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیرکل بنیاد شهید البرز:

بوجود آمدن فرهنگ مقاومت توسط آزادگان

danesheroz1 مرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
بوجود آمدن فرهنگ مقاومت توسط آزادگان

دانش روز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آزادگان بخش عمده ای از فرهنگ مقاومت و ایثار دوران دفاع مقدس را بوجود آوردند

به گزارش دانش روز،  مهدی ایزدی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی افزود: مقاومت و پایداری آزادگان در دوران اسارت با دستاوردهای بزرگی برای ملت قهرمان ایران و نظام اسلامی همراه بود.

وی اظهار کرد: پایداری این عزیزان در دوران اسارت و انتقال این پایمردیها از طریق خبرنگاران، صلیب سرخ و … نقش موثری در بالابردن روحیه رزمندگان در جبهه ها و پشت جبهه ها داشت.

ایزدی با اشاره به اینکه در وجود آزادگان پویایی منحصربه فردی وجود داشت، گفت: آزادگان بعد از دوران اسارت و بازگشت به میهن اسلامی در صحنه های مختلف کشور از جمله سازندگی، عرصه های علمی، فرهنگی و صنعتی نقش داشتند.

وی بیان کرد: آزادگان بخشی از تاریخ افتخارآمیز دفاع مقدس را تشکیل می دهند و آنها در اسارت ثابت کردند که تا آخرین لحظه دیندار و وفادار به امام و رهبر بودند.

وی با اشاره به روز اعلام بازگشت آزادگان به میهن اسلامی افزود: روزی که اعلام شد که این عزیزان به کشور باز می گردند و با توجه به اینکه بسیاری از همرزمانمان در اسارت بودند ما هم مثل تمام مردم ایران خوشحال شدیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: استقبال مردم در زمان ورود آزادگان بی نظیر بود بطوریکه یادآور آزادسازی خرمشهر و بسیاری دیگر از پیروزیهای ایران اسلامی بود.

گفتنی است در استان البرز ۹۸۰ آزاده سرافراز دفاع مقدس زندگی می کنند.

منبع:ایرنا

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲
کد خبر : 51371
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »