چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رهبر معظم انقلاب در دیدار با هزاران نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان:

به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن‌الله از این مذاکرات ضرری هم نمی‌کنیم

danesheroz1 آبان ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن‌الله از این مذاکرات ضرری هم نمی‌کنیم

دانش روز: رهبر معظم انقلاب فرمودند: همانطور که در مشهد هم گفتم، به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی‌کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد

 به گزارش دانش روز،  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح امروز(یکشنبه) در دیدار پرشور دانش آموزان و دانشجویان در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان فرمودند: ۳۰ سال پیش جوانان ما اسم سفارت آمریکا را گذاشتند لانه جاسوسی؛ امروز سفارت‌خانه‌های آمریکا در نزدیکترین کشورها به آمریکا اسمشان شده «لانه جاسوسی»؛ یعنی جوانان انقلاب ما ۳۰ سال جلوتر بودند.

ایشان تصریح کردند: هیچکس نباید مجموعه مذاکره‌کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه‌های خود ما و بچه‌های انقلابند. یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است تضعیف کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: همانطور که در مشهد هم گفتم، به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی‌کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد.

رهبر انقلاب تاکید کردند:‌ اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر ولی اگر نتیجه نگرفتند معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد.

ایشان تاکید کردند:‌ به دشمنی که لبخند می‌زند اعتماد نکنیم، آمریکاییها از آنطرف لبخند می‌زنند و اظهار میل به مذاکره می‌کنند و از این طرف بلافاصله می‌گویند همه گزینه ها روی میز است،خب چه غلطی ممکن است انجام دهند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین فرمودند: حرف ما با مسئولین این است که برای گشایش مسائل کشور باید نگاهشان به درون باشد، در عرصه دیپلماسی هم آن کشوری موفق است که متکی به نیروی درون‌زا و اقتدار و توانیهای درونی باشد.

این خبر در حال تکمیل است….

منبع:باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۳
کد خبر : 71628
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »