شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به آسانی در امتحان نمره بیست بگیرید + دانلود نرم افزار

danesheroz1 دی ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
به آسانی در امتحان نمره بیست بگیرید + دانلود نرم افزار

دانش روز: با کمک یک نرم افزار و زمانبندی برای مطالعه می توانید در امتحان نمره بیست بگیرید. برای دریافت این نرم افزارها ما همراه باشید

به گزارش دانش روز، قصد داریم دو نرم افزار برای کمک به زمانبندی مطالعه دروس ویژه سیستم عامل های اندروید و آی او اس به شما معرفی کنیم :

ویژه iOS
این نرم افزار برای تنظیم و برنامه ریزی درسی می باشد شما دانش آموزان گرامی می توانید با استفاده از این نرم افزار درس هایی که عقب بوده اید را جبران کنید و در امتحانات موفق شوید.
ویژگی هایی  این نرم افزار  :
تعریف نام درس و زمان مطالعه برای هر درس
تکالیف را به شما یاد آوری می کند
آگاه نگه داشتن شما از برنامه روزانه
برای دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید
 

ویژه اندروید 
Timetable ابزاری جالب و کاربردی برای مدیریت بر تاریخ امتحانات مدرسه و یا دانشگاه برای شماست که یکی از محبوب ترین برنامه های گوگل پلی محسوب می شود. با این اپلیکیشن تاریخ امتحانات را هرگز فراموش نخواهید کرد و این امکان را به شما می دهد که وقت خود را هدر ندهید و به صورت برنامه ریزی شده تکالیف خود را انجام داده و به درس هایتان برسید.
 همچنین هنگام درس خواندن شما اگر گوشیتان را فراموش کرده باشید برروی حالت بی صدا قرار دهید مشکلی نیست این نرم افزار این کار را به صورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد داد. از ویژگی های Timetable می توان به جستجو در جدول زمانی و وظایف خود، دارا بودن یک ویجت ۴ × ۱ برای هر درس با تم های تیره و روشن و دادن هشدار برای درس ها اشاره کرد.
برای دانلود روی تصویر زیر کلیک کنید
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶
کد خبر : 87512
بازدیدها: 624

پاسخی بگذارید »