جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

درخواست دانش آموز کرجی دارنده مدال طلای تکواندو کشور از رئیس جمهور

danesheroz1 آذر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
درخواست دانش آموز کرجی دارنده مدال طلای تکواندو کشور از رئیس جمهور

دانش روز: همیشه تو این فکر بودم که دانش آموزای قهرمان چطوری وقت دارن هم درس بخونن هم ورزش کنن ؟؟!!بهتر نیست دانش آموزان قهرمان معلم خصوصی داشته باشند؟

به گزارش دانش روز، نایب قهرمانی تیم تکواندو نوجوانان البرز در رقابتهای قهرمانی کشور بهانه ای شد تا به سراغ مهدی اسحاقی دانش آموز کرجی و دارنده مدال طلای این رقابتها رفته و گفتگویی با وی داشته باشم که در ادامه می خوانید.

iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (1)

لطفا خودتون رو معرفی بفرمایید.

مهدی اسحاقی ۱۶ ساله و دانش آموز مقطع دوم متوسطه در رشته علوم تجربی بوده و در دبیرستان امیر کبیر ناحیه ۳ کرج تحصیل می کنم.

ورودتون به عرصه ورزش به چه شکل بود؟

از ده سالگی ورزش تکواندو را شروع کردم. آن زمان از طریق یکی از دوستان پدرم ( احسان افراسیابی) با ورزش تکواندو آشنا شدم و با توجه به علاقه ای که به این ورزش پیدا کردم تحت نظارت این مربی فعالیت ورزشی ام را آغاز کردم و در حال حاضر نیز مربی من می باشند.

iritf.ghahremani-keshvar12.9.92-13

مهدی اسحاقی در سکوی قهرمانی

از مسابقات تکواندو نوجوانان کشور بگوئید:

این مسابقات با حضور تیم هایی از سراسر کشور برگزار شد که من در وزن اول (۴۵ کیلوگرم) به لطف خوا توانستم مقام اول را کسب کنم و برنده مدال طلا شوم.

iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (8) iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (9) iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (10) iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (12) iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (13) iritf.ghahremani keshvar12.9.92 (16)

 

 

 

 

 

 

 

 

در کنار ورزش چطور درس می خونین؟

البته ورزش کردن به صورت جزیی به درس آسیب خواهد زد و باعث می شود از بعضی دروس عقب بمانیم اما چون به ورزش علاقه دارم و با توجه به اینکه برای دانش آموزان ورزشکارمعلم خصوصی نیست ناچار سعی می کنم با برنامه ریزی در نهایت به ورزش و درس بپردازم.

چه کسانی در موفقیت شما نقش داشته اند؟

در این راه همواره پدر و مادرم مرا یاری کرده اند و موفقیت هایی که تا کنون کسب کرده ام در نتیجه زحمات این دو عزیز است و هم چنین در سایه زحمات احسان افراسیابی ( مربی ام ) از تلاشهایم نتیجه گرفتم.

از خانواده شما کسی سابقه ورزشی داشته است؟

بله علی اسحاقی پدرم که جانباز است در والیبال نشته فعالیت دارد و یکی از قهرمانان المپیک بوده  و سوابق درخشانی دارد.

هدف شما برای آینده تحصیلی و ورزشی تان چیست؟

بسیار علاقه مندم با توجه به رشته تحصیلی ام در آینده دندانپزشک شوم و در زمینه ورزشی اوج اهداف من رسیدن به المپیک می باشد.

در راستای پرسش مهر ریاست جمهور( حسن روحانی) مبنی بر اینکه  اگر پدر شما رییس‌ جمهور باشد چه اقدامی را به او توصیه می‌کنید که بتواند اعتدال و میانه‌ روی را در همه ابعاد زندگی اجتماعی جامعه ایران بگستراند نظر شما چیست؟

اگر پدر من رئیس جمهور بود از ایشان می خواستم با تامین احتیاجات آموزش و پرورش برای دانش آموزان و نیز فراهم آوردن امکانات درسی و ورزشی دغدغه دانش آموزان را در عرصه تحصیل و ورزش به صورت همزمان بکاهد.

سخن آخر با دانش آموزان:

امیدوارم در هر زمینه ای بدرخشند و با توجه به سفارش پیامبر اکرم به تحصیل علم بپردازند و با ورزش کردن همواره سالم و با نشاط باشند.

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۹
کد خبر : 78702
بازدیدها: 515

پاسخی بگذارید »