شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بلال های رنگین کمانی + عکس

danesheroz1 مهر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
بلال های رنگین کمانی + عکس

دانش روز: ذرت یکی از منبع های تغذیه برای انسان هاست که بسیار خوشمزه و خوش خوراک است از این رو بسیاری آن را دوست دارند و از آن استفاده می کنند. بلال می تواند یکی از بهترین خوراکی ها برای افرادی باشد که می خواهند انرژی داشته باشند

به گزارش دانش روز، مهمترین نکته ای که در مورد بلال و ذرت همیشه مشخص بوده است رنگ زرد آن است که به عنوان نماد ذرت شناخته می شود اما همانطور که می دانید در علم کشاورزی هیچ چیزی غیر ممکن نیست و حتی ذرت هم می تواند متفاوت شود.

“کارل بارنس” یک باغبانی است که چند سال پیش بر اثر بیماری درگذشت اما اثری بسیار عجیب از خود بازی گذاشت. این باغبان که اهل اوکلاهاماست ذرت های خاصی تولید کرده است که دانه های رنگ های مختلفی دارد و به نوعی رنگین کمانی است.

او سال های برای ساخت این ذرت ها تلاش کرده است و درخت و ریشه های مختلف گیاهان را به  شاخه اصلی این ذرت پیوند زد تا بتواند بلالی متفاوت تولید کند. با نگاه کردن به بلال های این باغبان به نظر می رسد دانه های آن با شیشه های رنگی یا الماس جابه جا شده اند.

او پس از مرگش نمونه های تولید شده از بلال رنگین کمانی را در اختیار فرد دیگری به نام “گرگ شون” قرار داد و او نیز این روزها با توسعه دادن مزرعه این بلال های خاص حالا صنعتی جدید ایحاد کرده است. هر کدام از این بلال ها قیمتی در حد ۲۴ هزار تومان یا ۸ دلار دارد.

منبع:باشکاه خبرنکاران
پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۷
کد خبر : 64090
بازدیدها: 298

پاسخی بگذارید »