سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بلاتکلیفی ۳۰۰ هزار معلم برای استخدام

danesheroz1 اسفند ۷, ۱۳۹۲ ۰
بلاتکلیفی ۳۰۰ هزار معلم برای استخدام

دانش روز: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری معارفه سرپرست دانشگاه پیام‌ نور در این کمیسیون خبر داد و گفت: مسائل و مشکلات این دانشگاه با حضور نمایندگان و سرپرست آن بررسی شد

به گزارش دانش روز، عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری جزییات جلسه امروز این کمیسیون گفت: ابوالفضل فراهانی سرپرست دانشگاه پیام نور امروز با حضور در کمیسیون آموزش مجلس ضمن ارایه برنامه های خود از مشکلات این دانشگاه گفت.
نماینده مردم محمود‌آباد و نور در مجلس شورای اسلامی، از حضور معاون فرهنگی- اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد و افزود: با حضور معاون فرهنگی- اجتماعی وزارت علوم در کمیسیون آموزش مجلس مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها و ماموریت‌هایی که در این حوزه وجود دارد همانند کرسی آزاداندیشی یا تشکل ها و غیره بررسی شد.
وی تصریح کرد:‌ معاون فرهنگی- اجتماعی وزارت علوم با بیان نظرات مرتبط با حوزه کاریش در کمیسیون به سوالات مرتبط نمایندگان نیز پاسخ گفت.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: با توجه به کمبود وقت قرار شد جلسه دیگری در کمیسیون آموزش مجلس در خصوص مسائل فرهنگی دانشگاهّ ها با حضور مسئولان مرتبط برگزار شود.
فیاضی همچنین از برگزاری معارفه سرپرست دانشگاه پیام‌نور در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: مسائل و مشکلات این دانشگاه با حضور نمایندگان و سرپرست آن بررسی شد.
وی با یادآوری دستور کار دیگر کمیسیون آموزش مجلس،‌ تصریح کرد: تعیین تکلیف وضعیت نیروی حق التدریس دانشکده ‌های فنی وحرفه‌ای در کشور نیز از موضوعات دیگری بود که مورد بحث و بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۳۰۰ هزار معلم برای استخدام بلاتکلیف هستند، گفت: قرار شد وزارت علوم تقاضا و درخواست مجوز استخدامی برای این معلمان از دولت داشته باشد تا تکلیف آن‌ها مشخص شود.

منبع: خانه ملت

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸
کد خبر : 95482
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »