چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:

بسیج در عرصه‌های علمی پیشتاز بوده است

danesheroz اسفند ۱, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: بسیج در عرصه‌های علمی پیشتاز بوده است

بهرام حسینی مطلق ظهر امروز در جشنواره برگزیدگان علمی بسیج که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد اظهار داشت: بسیج با حضور فعال خود در عرصه‌های عملمی توانسته الگویی بسیار ارزنده‌ای برای جهان محسوب شود.

وی ادامه داد: حضور قدرتمند و شجاعانه بسیجیان درتمام عرصه‌ها و به ویژه در علم و دانش باعث شکوفایی هر چه بیشتر کشور شده است.

این مسئول با بیان این که اگر امروز کشور توانسته در بسیاری از علوم و فناوری‌ها به رشد  وشکوفایی برسد مرهون تلاش‌های دانشمندان و بسیجیانی است که با تحقیق و دانش سعی در توسعه کشور داشته و دارند.

حسینی مطلق تأکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با تلاش‌های علمی خود توانسته در بسیاری از علوم به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند و با دستیابی به دانش روز دنیا حرف اول را در جهان بزند.

وی افزود: تلاش دشمنان از ابتدای شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی ایران تا کنون بر این بوده است که ایران مانند همان دوران قبل از انقلاب کشوری عقب مانده و به دور از علم و دانش باشد.

این مسئول افزود: لذا با سنگ اندازی‌های مختلف در پی براندازی این نظام بوده است.

حسین مطلق گفت: با فضل الهی و با درایت و هوشیاری ملت ایران و همچنین ولایتمدار آنان دشمنان هرگز موفق نشده‌اند تا اهداف پلید خود را در کشور جاری کنند.

در این مراسم از ۲۹ نخبه علمی بسیج تجلیل شد.

در این جشنواره نخبه‌های پنج گروه علمی، مهندسی،‌ پزشکی، دانشجویی و ‌دانش‌آموزی مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این جشنواره دستاوردهای ۱۲۵ نفر از مخترعان،‌ مبتکرین، نوآوران و مقاله‌نویس توسط کمیته‌های داوری مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت ۲۹ نفر برگزیده شدند.

سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۳
کد خبر : 7356
بازدیدها: 261

پاسخی بگذارید »