سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:

بسیج در تمام عرصه‌ها به ویژه عمران و آبادانی کشور کارنامه درخشانی دارد

danesheroz اردیبهشت ۳, ۱۳۹۲ ۰
بسیج در تمام عرصه‌ها به ویژه عمران و آبادانی کشور کارنامه درخشانی دارد

استاندار البرز گفت: بسیج در تمام عرصه‌ها به ویژه عمران و آبادانی کشور کارنامه درخشانی دارد

اصغر عربیان  امروز در جلسه هم‌اندیشی فرماندهان نواحی و بسیج کارمندان ادارات کل استان  البرز اظهار داشت: بسیجیان از نیروهای مردمی هستند که توانسته‌اند از زمان تشکیل تا کنون با اقدامات مناسب و شایسته کارنامه درخشانی را داشته باشند.

وی ادامه داد: بسیجیان با کمترین هزینه و امکانات قادر هستند بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند لذا این نهاد تنها ارگانی است که در عمل توانسته در همه عرصه‌ها از جمله عمران و آبادانی مناطق مختلف کشور خدمات مناسبی به مردم ارائه کند.

استاندار البرز با بیان این که بسیجیان در عرصه‌های مختلف از جمله سازندگی نیز تلاش‌های بسیاری را داشته‌اند افزود: ترویج تفکر و فرهنگ بسیجی در بین نسل امروز مهم‌ترین اقدام است.

 

*ضرورت استفاده از بسیج در اقتصاد مقاومتی

عربیان در بخشی دیگر از سخنان بر ضرورت استفاده از توان بسیج در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و گفت: تداوم فرهنگ بسیجی در امور کسب و کار، شناخت از وضعیت موجود، شناسایی مشکلات و توجه به فرصت‌ها امری مهم است.

وی بسیج را سکویی برای جهش کشور در عرصه‌های مختلف به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: نوجوانان و جوانان امروز باید بیش از گذشته با تفکر و فرهنگ بسیج آشنا شوند.

استاندار البرز در ادامه سخنان خود برعملیاتی کردن و شفاف‌سازی جایگاه مردم و بسیج در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: با توجه به اینکه بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون در تمامی حوزه‌ها ورود داشته و به عنوان بازوی توانمند به مسئولان کشور یاری رسانده است می‌تواند در حوزه عمران و خدمات شهری به ویژه شهرداری‌ها نیز خدمت‌رسانی کند.

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
کد خبر : 12710
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »