یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بزرگداشت روز ملی کرمانشاه

danesheroz1 مرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
بزرگداشت روز ملی کرمانشاه

دانش روز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، اهم برنامه های فرهنگی و هنری روز ملی کرمانشاه ( پنجم مرداد ) را اعلام کرد

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام ˈمحمد آفتابیˈ برگزاری نمایشگاه خوشنویسی وصیت نامه شهدا در پنجم مرداد ماه جاری را از جمله این برنامه خواند و افزود: این نمایشگاه با همکاری انجمن خوشنویسان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته فرهنگی کنگره فرماندهان، امیران و ۹۸۰۰ شهید استان کرمانشاه در محل نگارخانه میرزا رضای کلهر واقع در مجتمع شهید آوینی کرمانشاه بر پا خواهد شد.

وی گفت: اجرای ۱۰ نمایش خیابانی با موضوع ایثار و شهادت در کرمانشاه از دیگر برنامه هایی است که در این روز به اجرا در خواهد آمد.

آفتابی اظهار کرد: پیگیر هستیم که در صورت امکان یکی از این ۱۰ گروه برای اجرای نمایش خیابانی در روز پنجم مرداد به شهرستان اسلام آباد غرب اعزام شوند.

وی گفت: همچنین در این روز، ویژه برنامه های فرهنگی و هنری همچون برپایی شب شعر، محافل ادبی و … در شهرستان های اسلام آباد غرب ، سرپل ذهاب و دالاهو برگزار خواهد شد.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: البته قبل از اجرای تمامی این برنامه ها سرود ملی کرمانشاه که در پنجم مرداد ماه سال گذشته رونمایی شد، پخش خواهد شد.

وی در ادامه پنجم مرداد را فرصت مناسبی برای شناسایی بیشتر کرمانشاه عنوان کرد و افزود: اینکه نقطه آغاز و پایان جنگ در استان کرمانشاه بود نشان از نقش بی نظیر این منطقه در دوران هشت سال جنگ تحمیلی دارد.

آفتابی با اشاره به دلاورمردی های مردم کرمانشاه در دفاع از حریم و ناموس این وطن گفت: مردم این دیار مرزدارانی شجاع و در خدمت کشور و نظام هستند که همواره آماده جانفشانی و خدمت به انقلاب بوده و هستند.

وی در پایان خواستار توجه بیشتر مسئولان به قشر ایثارگر و مرزنشین کرمانشاه شد.

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۴
کد خبر : 42244
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »