سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

افتتاح 110 گلستان علی(ع):

بزرگترین طرح فتیله ای محبت در برنامه فتیله ای ها

danesheroz1 مهر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
بزرگترین طرح فتیله ای محبت در برنامه فتیله ای ها

دانش روز: عضو گروه فتیله ای ها گفت: جمعه این هفته ۲۶ مهر ماه بزرگترین “طرح فتیله ای محبت” در برنامه فتیله ای ها اعلام می شود و قرار است تا عید غدیر ۱۱۰ چراغ برای حضرت علی(ع) روشن شود

 به گزارش دانش روز، محمد مسلمی درباره برنامه این هفته فتیله ای ها گفت: در برنامه این هفته نمایش رستوران فتیله ای، شنگول و منگول، سرخپوستهای فتیله ای، ادامه سفرنامه اردبیل، کنسرت آشپزی و … را داریم و همچنین برنامه گلستان علی(ع) که بزرگترین “طرح فتیله ای محبت” است.

وی ادامه داد: این طرح به مناسبت روز عید غدیر اعلام می شود و به این شرح است که هر کسی می تواند در هر شهری که هست یک چراغ یا یک گلستان به نام حضرت علی(ع) افتتاح کند. این گلستان می تواند کتابخانه، مدرسه، بیمارستان، خانه ایتام، خانه سالمندان و … باشد.

وی با بیان اینکه روز جمعه افتتاح این گلستان ها در شهرهایی که داوطلب انجام این کار هستند اطلاع رسانی می شود گفت: اولین گلستان علی(ع) با عنوان پروژه فتیله ای محبت در مشهد افتتاح شده که یک پروژه ورزشی- درمانی و اشتغالزایی برای ایتام در مشهد است و حالا ما می خواهیم این طرح را رسماً اعلام کنیم. روز عید غدیر افتتاحیه این طرح خواهد بود و شهرهایی که تا آن روز اعلام آمادگی کرده اند نامشان در برنامه اعلام خواهد شد و ما امیدواریم تا ولادت حضرت علی(ع) بتوانیم ۱۱۰چراغ و یا گلستان به نام این حضرت افتتاح کنیم.

این عضو گروه فتیله ای ها با اشاره به طرح فتیله ای محبت گفت: این طرح چند سال است که به فرهنگسازی و برقراری ارتباط با مردم پرداخته، با اتفاقی که در مشهد مقدس افتاد ما به این فکر افتادیم که این طرح را به صورت سراسری اجرا کنیم چون این برنامه می تواند با کودکان، نوجوانان و مردم در سراسر ایران ارتباط برقرار کند و ایران می تواند از این طریق گلستان شود. درست است که حمایت دولت مهم است اما مشارکت مردم بسیار می تواند معجزه آسا باشد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۳
کد خبر : 67620
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »