یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بزرگترین دستاورد ما استقلال،آزادی،حکومت انقلاب اسلامی است

danesheroz بهمن ۱۷, ۱۳۹۱ ۰

استاندار البرز گفت: ما در سایه ی تلاش و خود باوری جوانان توانستیم بزرگترین دستاورد که استقلال ،آزادی، حکومت انقلابی است را به دست آوریم

اصغرعربیان استاندار البرز در جشنواره فرهنگی ورزشی فجر انقلاب اظهار داشت: جوان دارای شور و نشاط است و به دنبال نتیجه ای است که با عشق و علاقه و شور جوانی است را  به دست بیاورد و اسلامیت و آزادی خواهی نیز یکی از گزینه هایی است که جوانان به دنبال آن هستند.

وی در ادامه افزود : جوانان برای صدور فرهنگ قله های فرهنگی را فتح میکنند و یک جوان برومند ایرانی که بر سکوی افتخار قرار میگیرد و این یعنی صدور فرهنگ ایرانی توسط همین جوان و این کار باعث افتخار ما در جهان میشود.
عربیان خاطر نشان کرد: ورزش به جوانان نشاط میدهد و این وظیفه ی مسئولین است که برای جوانان شوق و فضای ورزشی ایجاد کنند و استان البرز یک استان ورزش خیز و ورزش دوست است.
عزیز اکبریان ،نماینده مردم کرج نیز در این مراسم گفت: استان البرز همیشه قهرمان پرور بوده و در عرصه های مختلف ورزش نیز افتخار کسب کرده.
این مسئول در پایان در بحث ورزش گفت: ما نمایندگان اماده ایم تا مدیران را پای کار بیاوریم و ظرف چند ماه اینده یک تحول و نشاط و پویایی به کار خود داده باشیم.
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۰
کد خبر : 5979
بازدیدها: 233

پاسخی بگذارید »