سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزیدگان سومین جشنواره شعر انقلاب هشتم آبان معرفی می‌شوند

danesheroz1 مهر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزیدگان سومین جشنواره شعر انقلاب هشتم آبان معرفی می‌شوند

دانش روز: دبیر هنری سومین جشنواره شعر انقلاب، از معرفی برگزیدگان این جشنواره در روز هشتم آبان ماه مصادف با سالروز درگذشت سلمان هراتی و قیصر امین‌پور خبر داد

به گزارش دانش روز، علی داوودی دبیر هنری سومین جشنواره شعر انقلاب در خصوص این دوره از جشنواره گفت: آثار رسیده به این دوره از جشنواره به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار داشته است و در حال حاضر آثار در بخش‌های شعر کلاسیک، شعر نو و بخش پژوهش توسط داوران داوری مقدماتی شده‌اند.

وی در ادامه افزود: امسال در بخش پژوهش آثار بسیار خوبی از سوی پژوهشگران داشته‌ایم؛ همچنین مجموعه مقالات و آثار شاخصی در حوزه پژوهش شعر انقلاب از سوی پژوهشگران ارسال شده است که به نظر می‌رسد این قابلیت را داشته باشند که جشنواره‌ای جداگانه برای آثار پژوهشی برگزار شود.

دبیر هنری سومین جشنواره شعر انقلاب پایان داوری نهایی سومین جشنواره شعر انقلاب را هفته آینده ذکر و اظهار کرد: تا هفته آینده کلیه آثار توسط ۱۵ داور بررسی خواهند شد و در سالمرگ قیصر امین‌پور و سلمان هراتی که مصادف با چهارشنبه هشتم آبان‌ماه است، برگزیدگان نهایی معرفی خواهند شد.

شایان ذکر است سومین جشنواره شعر انقلاب در سه بخش مجموعه شعر، تک اثر و پژوهش و در دو قالب شعر نو، شعر کهن و پژوهش برگزار شده است.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۱
کد خبر : 67146
بازدیدها: 308

پاسخی بگذارید »