پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری یادواره ۳۲ شهید دانش‌ آموز در هندیجان

danesheroz1 بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری یادواره ۳۲ شهید دانش‌ آموز در هندیجان

دانش روز: یادواره ۳۲ شهید دانش‌ آموز همزمان با ایام‌الله دهه فجر در شهرستان هندیجان برگزار شد

به گزارش دانش روز، یادواره ۳۲ شهید دانش‌آموز همزمان با ایام الله دهه فجر صبح امروز در این شهرستان برگزار شد.

این مراسم با حضور جمعی از مسئولان، مردم، دانش‌‌ آموزان مقاطع مختلف و خانواده‌ های شهدا و ایثارگران در مدرسه حضرت سمیه (س) اجرایی شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هندیجان در حاشیه این همایش اظهار کرد: این یادواره با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، فرمانداری و اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شده است.

حمید جعفریان با اشاره به دیگر برنامه‌های در برگزار شده به‌ مناسبت این ایام مبارک و خجسته اضافه کرد: غبارروبی مزار شهدای دانش‌آموز و دیگر شهدای گرانقدر شهرستان هندیجان و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه‌های این مناسبت بودند.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی امسال، خلق حماسه‌ای دیگر در سبد حماسه‌‌های ملت در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که این کار به طور یقین باز هم تجدید میثاق مردم با آرمان‌‌های انقلاب خواهد بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هندیجان با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیعت با ولایت است، عنوان کرد: حضور مردم در جشن‌‌ها و برنامه‌های دهه فجر و راهپیمای ۲۲ بهمن پیام‌ آور تعمیم فرهنگ ایثار و شهادت و برقراری حکومت اسلامی در عرصه جهانی است.

وی در پایان ابراز داشت: بحث ترویج ایثار و شهادت مبحثی است که در قالب تفکیک سازمانی نمی‌توان ترویج آن را صرفاً از یک ارگان یا سازمان انتظار داشت، بلکه باید همه سازمان‌ها و همه نهادهای دولتی و البته همه اقشار جامعه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به اشکال مختلف کمک کنند.

منبع: فارس

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر : 92789
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »