شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی

danesheroz1 مرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی

دانش روز: نخستین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی با عنوان “یک دهه کتابخانه­‌های دیجیتالی در ایران با نگاهی به آینده” نهم بهمن ماه امسال توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و با حمایت و سیاستگذاری معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، از جمله فعالیتهای معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی حمایت و سیاستگذاری در راستای ایجاد و توسعه کتابخانه‌های دیجیتال در کشور است که از  نیازهای مهم بخشهای مختلف جامعه ایرانی است.

حال با توجه به گذشت یک دهه فعالیت در زمینه کتابخانه‌های دیجیتال در کشور و ضرورت بررسی وضعیت موجود در این حوزه، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات با هدف بررسی گذشته و آینده کتابخانه‎های دیجیتال در ایران، با حمایت و سیاستگذاری معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی “کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی؛ یک دهه کتابخانه‌های دیجیتالی در ایران با نگاهی به آینده” را برگزار می کند.

این کنفرانس در راستای نیاز به بازنگری در عملکرد فعالیتهای علمی و اجرایی صورت‌گرفته در این زمینه در کشور است تا بدین وسیله برنامه‎ریزی مناسب و متناسب با واقعیتهای موجود برای آینده این حوزه در کشور طراحی و اجرا شود. جهت نیل به این هدف، مقرر شده تا مقالات این کنفرانس به دو محور آینده و نگاه به گذشته، تاکید ویژه داشته باشند.

منبع:مهر

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۷
کد خبر : 52473
بازدیدها: 205

پاسخی بگذارید »