جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی کرج:

برگزاری کلاس‌های شهروندی برای دانش‌آموزان کرجی ضرروی است

danesheroz دی ۱۵, ۱۳۹۱ ۰

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کرج گفت: به منظور ارتقای آگاهی‌های مردم به منظور کمک‌های اولیه و امدادرسانی‌ها برگزاری کلاس‌های شهروندی برای قشر دانش‌‌آموز ضروری است

عصر امروز در حاشیه برگزاری این کلاس‌ها اظهار داشت: ارائه آموزش‌های کمک‌های اولیه و امدادرسانی به شهروندان یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توانیم در مواقع بحران از این نیروهای آموزش‌دیده استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا تاکنون ۴۰ هزار دانش‌آموز کرجی آموزش‌های شهروندی را فرا گرفته‌اند.

این مسئول با بیان اینکه فرهنگ ایمنی باید در بین تمام خانواده‌ها نهادینه شود افزود: هنگامی که دانش‌آموزان از این آموزش‌ها بهره ببرند بالطبع این آموزش‌ها را به خانواده‌های خود نیز انتقال می‌دهند.

فرجامی تأکید کرد: در این راستا و براساس هماهنگی‌های انجام شده با آموزش و پرورش این دوره‌های آموزش ایمنی در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این دوره‌ها کارشناسان مجرب و توانمند این سازمان با ارائه نکات ایمنی به دانش‌آموزان، به سئوالات آنها پاسخ می‌دهند.

فرجامی ادامه داد: البته این دوره‌ها تنها در مدارس برگزار نمی‌شود بلکه با هماهنگی‌های به عمل آمده در حال حاضر در اکثر ایستگاه‌های آتش‌نشانی دوره‌های آموزش شهروندی برای شهروندان در سنین مختلف برگزار می‌شود.

جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۳
کد خبر : 2706
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »