دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری پایگاه سلامت به مناسبت روز ملی سلامت زنان

danesheroz1 مهر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری پایگاه سلامت به مناسبت روز ملی سلامت زنان

دانش روز: مدیر ادارۀ سلامت منطقۀ ۲۱ شهرداری تهران از برگزاری همایش و پایگاه سلامت به مناسبت روز ملی سلامت زنان در این منطقه خبر داد

به گزارش دانش روز، انصاری در تشریح این خبر با اشاره به نامگذاری ۲۸ مهر ماه به عنوان روز سلامت زنان اظهار داشت: ادارۀ سلامت منطقۀ ۲۱ برای سومین دورۀ متوالی اقدام به برگزاری پایگاه سلامت بانوان  در ساختمان شمارۀ ۲ شهرداری نموده که فردا برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: اجرای تست قند خون، فشار خون، ویزیت رایگان در زمینه های زنان و مامائی، پوست و مو به وسیلۀ متخصص از جمله برنامه های در نظر گرفته شده به مناسبت این روز است.
مدیر ادارۀ سلامت شهرداری منطقۀ ۲۱ با یاد آوری اجرای این طرح در دو سال گذشته اجرای همایش ویژه سلامت زنان را یکی از تفاوتهای این دوره عنوان کرد و افزود: دراین سمینار یک گروه پزشکی شامل ۳ پزشک متخصص، یک پزشک زنان و زایمان، عمومی و تغذیه به سؤالات رایج زنان در این زمینه ها پاسخ خواهند داد.
انصاری خاطر نشان کرد: علاوه بر این برنامه، کارگاههای آموزشی با موضوعات پوکی استخوان، پیشگیری از سرطان های شایع، ارتباط تغذیه با سرطان ، نقش تغذیه در زندگی سالم و ماماگرافی در خانه های سلامت محلات منطقه در حال برگزاری است.

منبع:باشکاه خبرنکاران

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۰
کد خبر : 68257
بازدیدها: 311

پاسخی بگذارید »