یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز

برگزاری همایش حماسه حضور در کرج

atena92 خرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری همایش حماسه حضور در کرج

نشست بصیرتی ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور مسئولین سپاه استان و مدیران آموزش و پرورش با عنوان حماسه حضور برگزار شد

به گزارش خبرنگار سیاسی دانش روز ، همایش حماسه حضور صبح امروز در کانون فرهنگی ورزشی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با حضور تعداد زیادی از فرهنگیان استان البرز برگزار شد.

در ابتدای این همایش سرهنگ دانایی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی البرز گفت: براساس مصوبه ی مجلس شورای اسلامی تمامی مدارس باید سازمان بسیج دانش آموزی داشته باشند.

وی افزود : در استان البرز حدود ۷۰ درصد مدارس دارای بسیج دانش آموزی هستند و ۳۰ درصد باقیمانده مربوط به دبستان ها می باشد که انشاء الله به زودی این مدارس نیز دارای مکانی برای بسیج دانش آموزی خواهند شد.

وی با بیان اینکه ما از مسئولین مدارس انتظار داریم که دانش آموزان را ترغیب و تشویق نمایند ، افزود : بسیج در واقع یک فرهنگ است ، فرهنگ خوبی هاست.

سرهنگ دانایی افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس از الگوهای بسیجی هستند که انسانهایی با ایثار ، قناعت پیشه و پرکار بودند و از جان خود گذشتند ؛ بسیج یعنی فرهنگ خوب بودن.

در ادامه این همایش سردار حسینی مطلق فرمانده سپاه استان البرز گفت: دشمنان ایران و اسلام حریف ملتی که از کیان خودش دفاع میکند و مقاومت می کند نمی شوند.

وی با بیان اینکه دشمنان می خواستند با جنگ روانی و القا ، افرادی را وارد صحنه انتخابات کنند ، اما شورای نگهبان با عملکرد خوب خود تمامی نقشه های آنان را خنثی کرد ، افزود: شورای نگهبان در ایران تنها منافع جمهوری اسلامی را در نظر می گیرد.

فرمانده سپاه استان البرز در رابطه با عدم احراز صلاحیت یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: کسی باید وارد در این عرصه بشود که بتواند ۹۰ دقیقه را در صحنه بدود و مسئولیتی که بر عهده او گذاشته شده را با تمام تلاش خود انجام دهد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند: دولت بعدی باید امتیازات این دولت را داشته باشد و ضعف های این دولت را نداشته باشد ، افزود: در دولت کنونی وقت گذاشتن ها و پرکاری ها خوب بود و دولت بعدی نیاز به انرژی زیادی دارد تا خود را به دولت احمدی نژاد برساند.

سردار حسینی افزود: این دولت خوب کار را شروع کرد و خوب کار می کرد اما جریان انحرافی نگذاشت که کار دولت به خوبی به پایان برسد.

وی با بیان اینکه نباید موضوع انتخابات را دست کم بگیریم ، افزود : باید شاخص ها را در مورد کاندیدای مورد نظر در نظر بگیریم و به روشنگری خود ادامه دهیم.

وی افزود : با ثبات فکری رهبری عزیز است که امروز حسرت بر دل دشمنان مانده است.

سردار حسینی در پایان با بیان اینکه ما نمی توانیم وارد مصادیق شویم ، افزود شما به عنوان یک بسیجی و یک شهروند باید مردم را به حضور در عرصه انتخابات ترغیب کنید و ویژگی هایی که نامزد اصلح باید داشته باشد را به مردم بگویید.

در ادامه مراسم تعدادی از فرهنگیان نمونه استان مورد تقدیر قرار گرفتند و در پایان همایش نیز به تعدادی از حاضران به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

 

گزارش : آتنا قجری

 

پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۵
کد خبر : 22386
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »