سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کرج

danesheroz1 شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کرج

دانش روز: سرپرست فرمانداری شهرستان کرج از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در روز پنجم مهر ماه سال جاری خبر داد

به گزارش دانش روز، علی اسدیان، سرپرست فرمانداری شهرستان کرج در جلسه هماهنگی همایش بزرگ پیاده روی عمومی شهرستان کرج اظهار داشت: به همت هیات ورزش های همگانی و مساعدت ادارات و نهادهای مختلف و به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس، همایش بزرگ پیاده روی خانوداگی پنجم مهر ماه در کرج برگزار خواهد شد.

وی گفت: پیاده روی خانوادگی یک همایش کشوری است که هر هفته جمعه ها در شهرهای مختلف برگزار می شود و جمعه پنجم مهر ماه سالجاری این همایش بزرگ در شهرستان کرج  به عنوان اولین همایش بزرگ پیاده روی در استان البرز برگزار خواهد شد.

اسدیان افزود: این همایش ورزشی به منظور فرهنگسازی ورزش پیاده روی، ایجاد نشاط و سلامتی در جامعه و ایجاد اتحاد و همدلی در میان اقشار مختلف برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه استقرار دستگاه آتش نشانی و اورژانس یکی از مهمترین اولویت های کاری روز برگزاری همایش است، ادامه داد: تنظیف و آماده سازی محوطه با مشارکت نیروی انتظامی و شرکت های برق، مخابرات باید قبل و بعد از برگزاری همایش مدنظر قرار گیرد.

سیدشکرالله افتخاری، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان نیز در این نشست ایجاد سلامتی افراد جامعه و وارد کردن پیاده روی را در سبد ورزش استان البرز از اهداف مهم این نشست عنوان کرد و گفت: پیاده روی خانوادگی یک حرکت نمادین و با ایجاد هدف اگاه سازی مردم در مقوله ها و حوزه های سلامت و شادابی است که دستگاههای خدمات رسان باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

وی افزود: نصب بنر های تبلیغاتی و اطلاع رسانی از اهداف تعیین شده پیش از برگزاری مراسم است که امیدواریم در این راستا شهرداری مساعدت های لازم را داشته باشد.

افتخاری خاطرنشان کرد: آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر طبق روال همه ساله باید حضور فعالی در مراسم داشته باشند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری در پایان این نشست، مسیر همایش را از سه راه رجایی شهر، میدان والفجر و تقاطع چهار راه طالقانی به سمت میدان سپاه و در نهایت میدان جمهوری از ساعت ۷الی ۹ اعلام کرد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۹
کد خبر : 60193
بازدیدها: 462

پاسخی بگذارید »