سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز:

برگزاری همایش بزرگ مداحان ومدیران هیئات مذهبی استان البرز

danesheroz1 مهر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری همایش بزرگ مداحان ومدیران هیئات مذهبی استان البرز

دانش روز: همایش بزرگ مداحان ومدیران هیئات مذهبی استان البرز برگزار می شود

 به گزارش دانش روز،  سرهنگ پاسدار شوذب محمدی مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرزبا اعلام این خبر افزود: همایش بزرگ مداحان استان البرز و مدیران هیئات مذهبی استان ۵ آبان‌ماه و با هدف بزرگداشت بسیجیان قشر مداحان و ذاکرین اهل‌البت(ع) و همنشینی مشترک و تخصصی در راستای احیای و ارتقای عملکرد و وظایف بسیج مداحان برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان البرز تصریح کرد: در همایش سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان، فرهیختگان‌، نخبگان‌، شعرا، مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) شرکت خواهند کرد و با شرکت در نشست‌های مشترک به تبیین جایگاه هیئات مذهبی و مداحان برای اعتلای فرهنگ ناب ایثار و شهادت خواهند پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه برنامه‌های این همایش مراسم بزرگداشت شهید مداح جهانشیر محمدی، شهید کمال قریشی–شهید جمال قریشی دایر و با حضور خانواده و همرزمان این شهیدان برزگوار انجام خواهد شد.

محمدی همچنین اشاره کرد: در این مراسم یکی از شخصیت های مطرح کشوری ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

وی با بیان اینکه از همه مداحان و ذاکرین بسیجی دعوت خواهد شد تا در این مراسم شرکت کنند یادآور شد:در این همایش از پیر غلامان و کنیزان حضرت زهرا(س) و دانش پژوهان مداحی که بالاترین رتبه را کسب نموده اند،تجلیل خواهد شد.

منبع:تیتر یک

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳
کد خبر : 67176
بازدیدها: 320

پاسخی بگذارید »