پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری نمایشگاه پائیزه در ۷ نقطه از استان البرز

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری نمایشگاه پائیزه در ۷ نقطه از استان البرز

دانش روز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: امسال اجرای نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا ویژه پاییزه در ۷ نقطه از سطح استان البرز پیش بینی و طی در شهریور ماه برگزار خواهند شد.

چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش دانش روز، مسیح رجبی گفت: ارزیابی ویژه ای در خصوص جانمایی مناسب و کیفیت لازم اقلام توزیعی در این نمایشگاه ها توسط کمیته نمایشگاهی سازمان صورت پذیرفته و سعی بر این خواهد بود تا جلوی عرضه کلاهای بی کیفیت بطر کامل گرفته شود.
وی مدت اجرایی این نمایشگاه را ۱۰ روز و از مورخه ۱۳ شهریور ماه اعلام نمود و گفت: در سطح شهرستان کرج دونقطه از جمله، ورشگاه انقلاب واقع در باغستان و محل موقت نمایشگاه بین المللی استان واقع در شیخ آباد، یک نمایشگاه در سطح شهرستان های فردیس، نظرآباد و ساجبلاغ پیش بینی شده و توسط بخش خصوصی و البته با معرفی فرمانداری های شهرستان های اشتهارد و طالقان نیز نمایشگا هایی در این مناطق خواهیم داشت.
رجبی تصریح کرد: در نمایشگاه های پاییزه امسال اقلامی از جمله پوشاک، کیف و کفش مدارس، نوشت افزار و لوازم التحریر، مواد غذایی و پروتئینی و شوینده، پارچه و منسوجات، اقلام خرازی و سایر مایحتاج شهروندان محترم البرزی عرضه خواهد گردید.

منبع:صنعت و معدن و تجارت البرز

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
کد خبر : 49285
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »