دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون سیاسی استاندار البرز خبر داد

برگزاری نخستین یادواره شهدای انقلاب اسلامی در البرز

danesheroz دی ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز از برگزاری اولین یادواره شهدای انقلاب اسلامی در البرز خبر داد

باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که نسل امروز با اهداف و آرمان‌های انقلاب آشنا شده و خود را موظف بر حفظ آنها نماید.

وی ادامه داد: نوجوانان و جوانان امروز باید با رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های جوانان دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس آشنا شده و خود را موظف بر حفظ آرمان‌های آنان کنند.

این مسئول تأکید کرد: برگزاری یادواره‌های شهدای دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس می‌تواند در شناخت بیشتر این افراد موثر باشد.

وی در ادامه تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب، برپایی نمایشگاه مطبوعات و عکس‌های دوران انقلاب و همچنین بزرگداشت مرحوم حاج بخشی را از برنامه‌هایی عنوان کرد که می‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان یاری دهد.

*تدوین کتاب زندگی‌نامه شهدای انقلاب اسلامی در البرز

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود بر تدوین کتاب زندگی‌نامه شهدای انقلاب استان البرز تأکید کرد و گفت: گردآوری این کتاب گامی در جهت حفظ یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس است.

رجبی در ادامه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ضرورت حفظ یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع  مقدس تأکید کرد و افزود: با توجه به در پیش بودن دهه فجر یادآوری حماسه‌های ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا دستگاه‌های متولی امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با برنامه‌های متنوع می‌توانند نقش شاخصی را در این دهه ایفا کنند.

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۷
کد خبر : 4598
بازدیدها: 333

پاسخی بگذارید »