پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری نخستین همایش بازی‌ های رایانه‌ ای و ارتقای سلامت

danesheroz1 آذر ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری نخستین همایش بازی‌ های رایانه‌ ای و ارتقای سلامت

دانش روز: نخستین همایش علمی، آموزشی”بازی‌ های رایانه‌ ای و ارتقای سلامت” با رویکرد سبک زندگی سالم با مشارکت بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای برگزار می‌شود

 به گزارش دانش روز، در این رویداد علمی نهادها و سازمان هایی نظیر وزارت بهداشت و درمان، وزارت آموزش و پرورش، شهرداری تهران و سازمان صدا و سیما مشارکت خواهد داشت.

دانشگاه علمی کاربردی بنیاد ملی بازی های رایانه ای با مشارکت فعال در همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت به عنوان کمیته علمی همایش ایفای نقش می کند .

بررسی ۱۰۰ مقاله ارسال شده به این همایش در کمیته علمی همایش انجام می شود و از بین مطالب ارسال شده تا کنون ۴۵ عنوان مقاله پذیرفته شده است.

بر اساس اعلام کمیته علمی همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت مقالاتی که پس از فرآیند داوری مورد پذیرش قرار گیرند، در کتابی تحت عنوان مجموعه مقالات اولین همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت به چاپ می رسد.

نقش بازی های رایانه ای در ارتقای سلامت فرد و جامعه، بازی های رایانه ای و ترویج سبک زندگی سالم، بازی های رایانه ای و آموزش و یادگیری، بازی های رایانه ای، پیشگیری، درمان و توانبخشی و موضوع های آزاد و مرتبط را می توان از محورهای این همایش برشمرد.

بررسی نقش بازی های رایانه ای و فناوری های نوین در تعلیم، تربیت و ارتقای سلامت جامعه، تبادل اطلاعات بین صاحبان اندیشه و فعالان این حوزه به منظور هم افزایی و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات تولیدی، آشناسازی گروه های پزشکی و درمانگر با کاربرد فناوری های نوین در امر آموزش و درمان از اهداف این همایش به شمار می رود.

آخرین مهلت ارسال مقالات تا پایان آذرماه اعلام شده و نتایج داوری مقالات منتخب تا اواسط دی ماه اعلام خواهد شد.

همچنین ارائه مقالات منتخب توسط نویسندگان آثار در روز های ۶ و ۷ بهمن ماه امسال انجام می شود و در پایان هر روز دو کارگاه آموزشی برگزار می شود.

کارگاه آموزشی Gamification در حوزه سلامت، معرفی نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای ایران (ESRA)، بازی های حرکتی و نقش آن ها در ارتقای سلامت و سبک زندگی در بازی های رایانه ای از موضوع های کارگاه ها به شمار می رود.

نخستین  همایش بازی های رایانه ای و ارتقای سلامت ششم و هفتم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۰۶:۴۹
کد خبر : 80026
بازدیدها: 320

پاسخی بگذارید »