چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری نخستین آزمون جامع گردشگری در البرز

danesheroz1 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری نخستین آزمون جامع گردشگری در البرز

دانش روز: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز از برگزاری نخستین آزمون جامع گردشگری در رشته آشپزی عمومی در این استان خبر داد

 به گزارش دانش روز،  احمد ترکاشوند گفت: این آزمون در بخش عملی و با حضور دانش آموختگان زیر نظر استادان دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدرسان فنی و حرفه ای این استان برگزار شد.

وی اظهارکرد: دانش آموختگان جهت حضور در این آزمون، دوره های آموزش را به مدت ۲۱۶ ساعت در موسسات آموزش گردشگری گذرانده اند.

ترکاشوند بیان کرد: آشنایی با انواع غذاهای سنتی و فرنگی، پخت باکیفیت تر و تزئین غذاها، رعایت بهداشت و ایجاد اشتغال در استان و بالا بردن سطح کیفیت واحد های ارایه دهند خدمات پذیرایی و جذب گردشگر در استان از جمله اهداف برگزاری این دوره ها است.

وی گفت: به دانش آموختگان پس از گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در آزمون گواهینامه مهارت آشپزی توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعطاء خواهد شد.

معاون گردشگری استان البرز یادآور شد: اکنون چهار موسسه آموزشی دوره های کوتاه مدت گردشگری در رشته های مدیریت فنی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، طبیعت گردی، هتلداری و میزبانی و آشپزی عمومی و تخصصی و دوره های کوتاه مدت زیر ۳۰ ساعت جهت ارتقا صنعت گردشگری در این استان فعال است.

منبع:ایرنا

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱
کد خبر : 54483
بازدیدها: 251

پاسخی بگذارید »