سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری میزگردهای با موضوع انقلاب و ۲۲ بهمن در مدارس

danesheroz1 بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری میزگردهای با موضوع انقلاب و ۲۲ بهمن در مدارس

دانش روز: معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه‌های گفت‌ و گو محور مدارس از دهه فجر آغاز می‌شود، از برگزاری میزگردهای با موضوع انقلاب، دهه فجر و ۲۲ بهمن در مدارس خبر داد.

به گزارش دانش روز، حمیدرضا کفاش درباره برنامه‌هایی که معاونت پرورشی در ایام دهه فجر برای دانش‌آموزان در نظر گرفته، افزود: دستورالعمل این برنامه‌ها به استان‌ها و مناطق سراسر کشور ابلاغ شده و در طول دهه فجر، مدارس باید با رویکرد گفت‌وگو محور و به صورت میزگرد این برنامه‌ها را اجرا کنند.

وی افزود: مقرر شده در این برنامه‌ها، میزگرد و گفت‌وگوها از صاحبنظران دعوت شود تا دانش‌آموزان بتوانند ضمن پرسش و پاسخ، به طور مستقیم در جریان گفت‌ وگو قرار بگیرند. البته موضوعاتی که در این میزگردها مطرح خواهد شد، درباره انقلاب و موضوعات دهه فجر و ۲۲ بهمن است.

معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آغاز برنامه‌های گفت‌ وگوی مدارس از دهه فجر آغاز شده، عنوان کرد: برای آینده، برنامه‌ گفت‌وگو در قالب تشکل‌های دانش‌آموزی برنامه‌ریزی خواهد شد؛ به این معنا که طرح گفت‌وگو برای تمام فوق برنامه دانش‌آموزان در همه پایه‌ها با هماهنگی سازمان دانش‌آموزی و شورای تشکل‌ها در آینده به صورت رسمی و برنامه هفتگی دانش‌آموزان اجرایی می‌شود.

منبع: ایسنا

دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
کد خبر : 91347
بازدیدها: 404

پاسخی بگذارید »