جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع انتخابات در البرز

danesheroz اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع انتخابات در البرز

رئیس ستاد انتخابات استان البرز از برگزاری نخستین مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع «انتخابات» خبر داد

ناصر رجبی نقش رسانه‌های مجازی در فضای انتخابات را شاخص و بی بدیل دانست و اظهار داشت: از این رو برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع انتخابات و با محوریت «ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات» در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول افزود: تمام اهالی رسانه و فعالان عرصه قلم با پرداختن به یکی از موضوعات پیرامون محور «انتخابات» می‌توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: طرح برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی از سوی مشاور رسانه‌ای و فضای مجازی ستاد انتخابات استان البرز طرح گردیده و به زودی جزئیات بیشتر برای شرکت در این مسابقه اعلام می‌شود.

رجبی در ادامه خاطرنشان کرد: به نوشته‌های شاخص و نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد شد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ارتقای به اقدامات شوم دشمنان به ویژه در فضای کنونی سیاسی کشور پرداخت و ادامه داد: برنامه‌ریزی سرویس‌های اطلاعاتی دنیا نظیر CIA، موساد، انگلیس و… این است که انتخابات در ایران را با خدشه مواجه کنند و از حضور مردم در این حماسه جلوگیری به عمل آورند.

رجبی تأکید کرد: گروه‌های تروریستی درصدد آن هستند تا از مرزهای کشور نیز ناامنی را در فضای انتخاباتی ایجاد نمایند.

این مسئول تصریح کرد: رفراندوم حضور مردم تمامی سناریوها و برنامه‌ریزی‌های دشمن را به چالش خواهد کشید.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز در ادامه از منظر داخلی نیز فعالیت معاندان را تحلیل کرد و گفت: گروه‌های سیاسی معاند انقلاب به دنبال تحریم انتخابات هستند تا با فتنه انگیزی مشارکت مردم را در انتخابات کاهش دهند.

وی خاطرنشان کرد: مخدوش کردن برگزاری انتخابات، امنیتی کردن انتخابات و… از برنامه‌های دشمن محسوب می‌شود.

رجبی انتخابات جمهوری اسلامی آزادترین را انتخابات عنوان کرد و گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از آزادترین انتخابات است و برخی از کشورهایی که داعیه دموکراسی را دارند نیز از این آزادی برخوردار نیستند.

این مسئول یادآور شد: همین که هر شخصی می‌تواند آزادانه به فردی که تشخیص می‌دهد رأی دهد نشان از آزاد بودن انتخابات در کشور است.

رجبی تصریح کرد: البته این به معنای افسارگسیختگی بدون شاخص و ملاک که در برخی از کشورها مرسوم است؛ نخواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز خاطرنشان کرد: شورای نگهبان فرآیند انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و مجلس نظارت بر روند فعالیت انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا را عهد‌ه‌دار هستند.

* راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی

وی یکی از چالش‌های داخلی انتخابات را تبلیغات زودهنگام کاندیداها دانست و گفت: راه‌اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی از جمله چالش‌های فرا رو است که در هر دوره‌ای نیز وجود داشته است.

این مسئول با طرح این پرسش که آیا این تبلیغات مجاز است یا تخلف؟ متذکر شد: این موضوع از دو منظر قابل بررسی خواهد بود؛ نخست آنکه برخی می‌گویند سفرهای کاندیداهای احتمالی تبلیغ زود هنگام است و عده‌ای دیگر معقتدند که باید فضای شور و نشاط در انتخابات هم ایجاد شود.

رجبی اذعان داشت: اینکه کاندیداهای احتمالی ثبت نام داشته باشند یا خیر؟ و چه سفرها به منظور ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات باشد، به هر شکل فعالیت‌ها ثبت و در فرآیند بررسی صلاحیت‌ها توسط مراجع ذیربط لحاظ می‌گردد.

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
کد خبر : 16212
بازدیدها: 499

پاسخی بگذارید »