جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری مسابقه طراحی آرم برای دانشگاه احمدی نژاد

danesheroz1 آبان ۳, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری مسابقه طراحی آرم برای دانشگاه احمدی نژاد

دانش روز: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه احمدی نژاد از تاسیس مرکز آموزشهای مجازی و برگزاری مسابقه طراحی آرم این دانشگاه خبر می دهد

 به گزارش دانش روز، پس از آنکه همزمان با عید سعید غدیر خم، پایگاه اینترنتی دانشگاه احمدی نژاد به نشانی iiu.ac.ir راه اندازی شد، این سایت تازه ترین اخبار را از تصمیمات تازه مدیریت دانشگاه منتشر کرده است.

بر این اساس، معاون آموزشی دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان در نخستین خبر رسمی خود در این سایت اعلام کرد که مرکز آموزش‌ های مجازی دانشگاه بین‌ المللی ایرانیان راه‌ اندازی می‌شود.

وی با اعلام این خبر افزود: دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان با راه اندازی مرکز آموزش‌های مجازی در رشته های گوناگون دانشجویان و اساتید خارجی را پذیرش خواهد کرد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان گفت: راه اندازی مرکز آموزش‌های مجازی از اولویت های اساسی دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان در توسعه فعالیت های آموزشی آن است.

به گفته وی به زودی و پس از آغاز فعالیت آموزشی دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان چگونگی فعالیت مرکز آموزشهای مجازی اعلام خواهد شد.

سایت دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان در یک خبر دیگر از به مسابقه گذاشتن طراحی آرم دانشگاه خبر داده است.

بر این اساس، به سه طرح نخست که توسط هیات تخصصی داوران برگزیده می شود جایزه نفیس و به ۱۱ نفر بعدی نیز هدیه مناسب اعطا خواهد شد.

محورهایی که لازم است در طراحی آرم دانشگاه محمود احمدی نژاد توسط طراحان مورد توجه قرار گیرد به این شرح است: توحید محور هستی و رمز کمال، ارزش انسان بالاترین ارزشها، عدالت پایه حرکت و شکوفایی انسان‌ها، اندیشه ورزی قدرت خلاق انسان‌ها، علم و فناوری راه روشن کمال، کار مشترک رمز موفقیت انسان‌ها، ماموریت بین‌المللی و جهانی دانشگاه و ایران و ایرانیان.

علاقه‌مندان می‌توانند طرح خود را حداکثر تا پایان آبان‌ماه به آدرس پست الکترونیکی info @ iiu .ac.ir  ارسال کنند.

 همه اینها در حالی است که این دانشگاه مجوز قطعی برای راه اندازی را ندارد و ابهاماتی در اساسنامه آن وجود دارد. ضمن اینکه مسئولان آن تا کنون اقداماتی که لازم است برای راه اندازی یک دانشگاه در وزارت علوم طی شود را انجام نداده اند.

منبع:مهر

جمعه ۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۳
کد خبر : 69230
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »