پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری مسابقات AITMO در دی‌ ماه امسال

danesheroz1 شهریور ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری مسابقات AITMO در دی‌ ماه امسال

دانش روز: مدیر روابط عمومی خانه ریاضی گفت: مسابقات AITMO برای نوجوانان شهرهای آسیایی است که در دی ماه امسال در کشور اندونزی برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، رضا حقی درباره جزییات مسابقات AITMO خانه ریاضی، گفت: مسابقات AITMO برای نوجوانان شهرهای آسیایی است که در دی ماه امسال در کشور اندونزی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دوره‌های آمادگی برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود، افزود: پس از برگزاری این دوره‌های آموزشی، دانش‌آموزان برتر به این مسابقات اعزام خواهند شد.

کسب رتبه دوم ایران در دوره قبل/برگزاری ۲ مرحله آزمون در ۱۹ مهر و آذرماه/برگزاری این مسابقه به زبان انگلیسی

به گفته حقی، کشور ایران در دوره قبل این مسابقات بعد از کشور بلغارستان که به عنوان مهمان شرکت کرده بود، دوم شده و در طی آن ۵ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۱ مدال برنز دریافت کرده است.

حقی تصریح کرد: در این مسابقات ۸ دانش‌آموز از مقاطع راهنمایی و اول متوسطه شرکت خواهند کرد. ۲ مرحله آزمون انتخابی نیز در ۱۹ مهرماه و آذرماه برای آن‌ها برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی و دوره‌هایی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: دانش‌آموزان با شرکت در این کلاس‌ها از محتوای مسابقات AITMO آگاه می‌شوند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: از ویژگی بارز این مسابقات، برگزاری آن به زبان انگلیسی است که دانش‌آموزان باید برای شرکت در آن از تسلط نسبی به زبان و ریاضی برخوردار باشند.

منبع:پانا

یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۴
کد خبر : 58525
بازدیدها: 313

پاسخی بگذارید »