دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

برگزاری شایسته انتخابات نمایش امر به معروف و نهی از منکر

danesheroz1 تیر ۴, ۱۳۹۲ ۰
برگزاری شایسته انتخابات نمایش امر به معروف و نهی از منکر

دانش روز: امام جمعه کرج گفت: برگزاری سالم انتخابات درایران اسلامی ،جلوه ای از فریضه امربه معروف و نهی از منکر بود

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمین محسن کازرونی امروز سه شنبه در دوازدهمین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دراستانداری البرز افزود: دراین انتخابات مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی و نامزدهای انتخاباتی درفضایی سالم ، بانشاط و صمیمی حماسه سیاسی خلق کردند.

وی گفت:پرهیز از رفتارهای ناشایست و آنچه که در انتخابات غرب می گذرد، از دستاوردهای انتخابات ۲۴ خرداد ماه بود.

کازرونی افزود: این شیوه و روش انتخاباتی می تواند برای سایر ملتهای جهان الگو و اسوه باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اتفاقاتی که در فتنه سال ۸۸ به وقوع پیوست عدم توجه به این اصل مهم بود که باعث شد خاطر مقام معظم رهبری آزرده شود.

استاندار البرز نیز دراین جلسه بر سنجش بازخوردهای فعالیتهای صورت گرفته در راستای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.

ˈ اصغر عربیان ˈ افزود: در حوزه نرم افزاری باید گامهای موثری درجهت فریضه امر به معروف ونهی از منکر برداشته شود.

وی ادامه داد: آسیب شناسی در این حوزه از نکات قابل تاملی است که می تواند مسئولان و تصمیم گیران را به واسطه مطالعات کارشناسی و عملیاتی شدن تصمیم سازی های متناسب با واقعیت های جامعه یاری دهد.

این مسئول با اشاره به اینکه از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون اقدامات موثر و ارزنده ای در عرصه امر به معروف و نهی از منکر در کشور صورت گرفته است اما نتوانسته همراه با نیازهای جامعه حرکت کند، یادآور شد: مراکز دولتی و غیردولتی و سازمانهای وابسته به دولت و حتی مراکز مردم نهاد و بخشهای خصوصی متناسب با نحوه فعالیتهای خود سیاستهای مختلفی را در پیش می گیرند که به نظر می رسد در قالب اقدامات و برنامه های متنوع می توان خروجی مناسبتری از این فعالیتها به دست آورد.

وی خاطرنشان کرد: آسیب شناسی و سنجش بازخوردهای اقدامات صورت گرفته گامی بسیار مهم در برنامه ریزی های آتی مسئولان به شمار می رود که امید است با دقت نظر بیشتر از سوی مسئولان ستاد عملیاتی شود.

منبع :ایرانا

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۶
کد خبر : 31686
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »